Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Chamskie Cytaty

1. Znajdziesz tutaj dowcipy o facetach feministyczne, dowcipy o facetach krótkie, dowcipy o facetach chamskie, śmieszne dowcipy o facetach, dowcipy o facetach po 40, kawały o facetach i najlepszy humor o facetach.
2. Kiedyś księżniczka … teraz suka 💔
Thank you for watching!
3. Memy – Jeja.pl
q3
4. Archiwum Allegro
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Bigsta Some Social Media Adventures
q6
7. Buzz Gazeta
q7
8. AFI’s 100 Years… 100 Movie Quotes – lista stu najlepszych cytatów z filmów amerykańskich ogłoszona przez Amerykański Instytut Filmowy w czerwcu 2005 roku w programie nadawanym przez telewizję CBS.
9. Freedisc.pl
q9
10. Archiwum Allegro
q10
11. Struktura świata, chaotyczna, omylna, mimo to bezbłędnie trafia w emocjonalność człowieka, wyciąga co lepsze, żuje w ustach jak padlinę, wypluwa.
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Zapytaj – Onet
q13
14. Zapytaj – Onet
q14
15. Bezwiednie głoszona, w dosadnych zdaniach staję się po prostu chamska.
16. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q16
17. Chamskie obrazki, czarny humor
q17
18. Cytaty z książek Kolejne cytaty „Nie raz nad ra­nem, kiedy z bra­ku snu słabła mo­ja sil­na wo­la, mar­twiłam się, że wszys­tko mi się wy­myka.
19. Najbardziej racjonalnym wyjściem, byłoby pierdolnąć tym wszystkim i strzelić, sobie w głowę.
20. Najbardziej chamskie cytaty z 'Top Model’ Mrock 29.
21. – Tak bardzo się boję (powiedziało Serce do Miłości) – Nie masz czego, zobaczysz będzie wspaniale (wtrąciło się Szczęście) – Ale czasami będzie bolało (szepnęło Rozstanie) – Przecież tamto Serce ma kogoś innego, a ty nie pasujesz do niego (szyderczo zaśmiała się Zazdrość) – Razem pokonacie wszystkie przeszkody (podszepnęła Nadzieja) Serce uważnie wysłuchało.
22. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz, zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół.
23. Cytaty o życiu życiowe cytaty polskie cytaty cytaty o ludziach cytaty o miłości miłość ból ból psychiczny polski cytat szczere chamskie księżniczka chce tylko jego nie chce mi się ży.
24. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
25. Memy – Jeja.pl
q25
26. MojeCytatki
q26
27. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Cytaty powinny mieć tło refleksyjne, czyli to, co jest brakiem w większości wymienionych przez ciebie.
30. Legalni bukmacherzy przygotowali dla Ciebie oferty powitalne, dzięki którym możesz rozpocząć przygodę z zakładami sportowymi bez ponoszenia ryzyka.
31. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q31
32. Cytaty.info
q32
33. Demotywatory
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Demotywatory.pl
q35
36. Znacie jakieś fajne chamskie cytaty na chłopaka.
37. Wyszukiwarka Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu, wiersza, opowiadania lub felietonu, pisz.
38. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q38
39. Cytaty po angielsku są popularnym tematem wyszukań gdyż wiele z nich przeszło do historii lub niesie ze sobą ważne przesłanie, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.
40. WielkieSlowa.pl
q40
41. Nie cytaty z IRC’a czy GG a dowcipy z prawdziwego zdarzenia, dowcipy opowiadane werbalnie, dowcipy których trzeba się nauczyć.
42. Zamyslenie.pl
q42
43. Sądzę, jednak że młodzież mówi na głos swoje chamskie myśli, a starsi swoje chamskie myśli ukrywają i więcej obmawiają po kątach nie mówiąc wprost, niż młodzież.
44. Chamskie Lans jest wtedy kiedy masz mnie w znajomych dziwko.
45. WielkieSlowa.pl
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: