Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Maya Angelou Cytaty

1. Ten Pin został odkryty przez użytkownika Dziennik Wdzięczności.
2. Gabrielle Bernstein: The Universe Has Your Back | SuperSoul Sessions | Oprah Winfrey Network
Thank you for watching!
3. Akademia Ducha
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Jest Pozytywnie
q5
6. Cytaty motywacyjne (635) Cytaty motywacyjne i o sukcesie po angielsku (40) Cytaty obrazkowe (151) Książki motywacyjne (0) Cytaty według autorów.
7. W czasie, kiedy tak bardzo liczą się ludzie oraz obdarowywanie ich, warto przyjrzeć się kilku (w tym przypadku kilkudziesięciu) sentencjom.
8. “Moją misją życiową nie jest przetrwanie lecz rozkwit.
9. Blog Wytrwali.pl
q9
10. Monika Kamińska
q10
11. Wyrwane z kontekstu
q11
12. Sprawdzone cytaty
q12
13. Maya Angelou – Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli.
14. Cytaty o: apetyt bieda bogactwo bóg cel cierpienie czas człowiek dawanie droga działanie dzielenie jedzenie kocha.
15. Cytaty autora, Maya Angelou (8) Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.
16. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Maya Angelou – Zamyslenie.
17. #maya angelou #cytat #cytaty #polskie #po polsku #polskie cytaty #cytaty po polsku #życie #oddech #chwile #zapierający dech w.
18. Albumfotograficzny.pl
q18
19. Rośnij w Siłę
q19
20. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q20
21. Ready for Boarding
q21
22. Przewodnik duchowy
q22
23. Maya received over 50 honorary degrees and is celebrated for her series of 7 autobiographies, which focus on her childhood and adult experiences.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach w ramach strony Sprawdzonecytaty.
27. Przeczytanie poniższego wpisu może zakończyć się niekontrolowanym kupnem biletu w podróż marzeń :) Kto nas obserwuje na Facebook’u ten wie, że przez ostatnie 52 tygodnie, co poniedziałek dodawaliśmy inspirujące, bardziej lub mniej znane cytaty i przysłowia.
28. Naklejkowi.pl
q28
29. 19 wrz 2018 – Odkryj należącą do użytkownika net24h tablicę „Cytaty”, którą obserwuje na Pintereście 185 osób.
30. Takie TOP 5 🙂 Do każdego z nich dodaję trochę swoich przemyśleń i jestem bardzo ciekawa, czy się z nimi zgodzisz.
31. Kulturalne Media
q31
32. Wiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć – skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.
33. Kreatologia
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: