Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Znajomych

1. Już ja wiem o jaką bajkę ci chodzi… Tę, w której najpierw dotkniesz mnie swoją czarodziejską różdżką, swoim laserowym mieczykiem, a ja oczywiście będę wyć z rozkoszy, bo jakże inaczej, tak.
2. Miś (1981)
Thank you for watching!
3. Sunday in Wonderland
q3
4. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q4
5. InterviewMe
q5
6. Gdy tylko Twoi znajomi powiedzą, żebyś doceniał to, co masz, przywołaj do głowy ten cytat motywacyjny o życiu.
7. Cytaty na Facebooku oraz wystawiane przez nas zdjęcia mogą naprawdę wiele powiedzieć o tym, kim jesteśmy, jak się czujemy, co drzemie w naszych głowach.
8. Cytaty.info
q8
9. Info – aforystokrata – teksty znajomych – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest aforystokrata.
10. Cytaty.info
q10
11. Znane przysłowie mówi, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.
12. 23:23 3,0°C Nie mamy żadnych znajomych w wyższych sferach, żadnych przyjaciół, uwierzcie mi, żadnych.
13. Na szczęście Wojtku nigdy nie nazwałam ich przyjaciółmi co najwyżej znajomymi, ale nawet już nimi nie są, bo usunęłam ze znajomych, w życiu nie spotkałam tak zakłamanych, bezczelnych i chamskich osób, po mnie mogli jechać do woli, ale za daleko się posunęli tym opowiadaniem w którym oprócz nazwiska nie było prawdy i.
14. „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.
15. Miłość polega na zaangażowaniu wolności, jest ona wszak oddaniem siebie, a oddać siebie to właśnie znaczy: ograniczyć swoją wolność ze względu na drugiego”.
16. Demotywatory
q16
17. Www.greelane.com
q17
18. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q18
19. Życiowe cytaty Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok.
20. Dom, Marzec 2020
q20
21. Dobre słowa
q21
22. Moje ulubione to zdecydowanie nr 6 (Carl Jung), nr 8 (Brene Brown) i nr 10 (Fritz Perls).
23. Ból może i przejedzie Ale wspomnienie nigdy.
24. Piękne cytaty o znajomych z poczuciem wierszy dał bardzo wesoły dźwięku, energię, a co najważniejsze – przyniósł w towarzyskość dzieci, współczucia i odpowiedzialności.
25. Cytaty o urodzinach „Nikt nie powinien być samotny i smutny w dniu swoich urodzin, nawet jeśli uważa, że właśnie tego chce” – Sara Barnard.
26. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
27. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i wzbogać swoje myśli kilkoma mądrymi cytatami.
28. Kidaj Blog – Andy Design
q28
29. Wyrwane z kontekstu
q29
30. Moje cztery najnowsze cytaty, które teraz mam w zeszyciku pod ręką: „Życie jest jak słuchanie obcokrajowej piosenki – na początku nie wiadomo, co nas czeka potem, czasem nieciekawa, chwilami emocjonująca, zaczynamy ją rozumieć ją dopiero od środka, ale co to za radość zrozumienia jedynie urywków, gdy i tak uważamy, że innych nuta życiowa piękniejsza.
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Międzygatunkowa rodzina
q32
33. Każdy z nas chce mieć przyjaciół, którzy nie tylko przyjemnie spędzają czas, ale także mogą czuć się ważni i znaczący.
34. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q34
35. Ann’s itchy feet – WordPress.com
q35
36. Mieszkajmodnie.pl
q36
37. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i wzbogać swoje myśli kilkoma mądrymi cytatami.
38. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q38
39. Mieszkajmodnie.pl
q39
40. Kurier Poranny
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: