Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złote Myśli O Ciąży

1. Nigdy sie nie denerwuje, wszystkie sytuacje sa dla mnie do rozwiazania, a codzienny usmiech pozwala mi nie myslec o tym przykrym czy niemilym Moja mysl przewodnia to nigdy nie martwic sie na zapas Jesli mam jakis problem to nie rozpaczam, nie denrewuje sie, nie zalamuje ale zawsze mysle ze moze byc jeszcze gorzej wiec na zmartwienia i rozpacze mam jeszcze wiele czasu a narazie nie ma sie czym.
2. „Kto kazał Ci usunąć ciążę?” – Agnieszka Maciąg w rozmowie z Magdą Mołek [W roli głównej]
Thank you for watching!
3. Federacja na rzecz Kobiet
q3
4. Co byś powiedziała, na zebrane w jednym miejscu wszystkie dostępne aktualnie informacje naukowe, dotyczące wszelkich metod planowania płci dziecka przed poczęciem.
5. Mjakmama.pl
q5
6. Demotywatory
q6
7. Jest Pozytywnie
q7
8. Pepsi Eliot
q8
9. Jeśli zła, przeszłość ciąży, skonfrontujmy Się z nią, aby Się, od niej uwolnić.
10. Siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, sny erotyczne.
11. Miasto Dzieci
q11
12. A więc i my, chrześcijanie, nie możemy zwątpić o człowieku, wiemy bowiem, że człowiek jest zawsze większy niż jego błędy i występki.
13. Federacja na rzecz Kobiet
q13
14. Nie taki kot podczas ciąży straszny jak go malują :) Wystarczy, że zwierzak będzie pod kontrolą weta, a Ty będziesz myć ręce po zabawie z nim, zrezygnuj też z czyszczenia kuwety, niech robi to jakiś inny domownik.
15. Buzz Gorilla
q15
16. Mjakmama.pl
q16
17. Hotel Magellan
q17
18. Super Express
q18
19. Krystyno, nie denerwuj matki
q19
20. W wiejskim ośrodku zdrowia: – Panie doktorze, niech pan co poradzi.
21. Poronilam.pl
q21
22. Miasto Dzieci
q22
23. Jest Pozytywnie
q23
24. Kalkulator wagi w ciąży Kalkulator urlopu macierzyńskiego Siatki centylowe Kalkulator BMI Kalendarzyk miesiączkowy.
25. Choć wydaje się, że jest bezpieczny w krótkotrwałym leczeniu, nawet u kobiet w ciąży, przed użyciem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, możliwymi działaniami niepożądanymi oraz interakcjami z innymi lekami czy alkoholem.
26. Miasto Dzieci
q26
27. Kobiety spożywające alkohol w ciąży potwierdzają: kto nie pije, ten donosi.
28. Kobieta Gazeta
q28
29. Poronilam.pl
q29
30. Może temat oklepany w necie ale tu na Naszym kaffe tego jeszcze nie widziałam :) proponuję wklejać różnego rodzaju, wiersze, krótkie opowiadania, złote myśli, przysłowia itp.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: