Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Artysta Cytaty

1. ARTYSTA Kogut przeczytał ogłoszenie: „Potrzebujemy zwierząt – Cyrk”.
2. Syzyfowe prace – streszczenie
Thank you for watching!
3. Wydaje mi się, iż Papini o włos chybia sedna sprawy, mówiąc o tym, że należy życ w pojedynkę.
4. Inspirująco.pl
q4
5. Można tu znaleźć zdjęcia, posty, informacje na jego temat.
6. Odsłaniamy duszę w swoich pracach, tak że każdy może niechybnie się przekonać, jakim łajdakiem mógłby w sprzyjających okolicznościach zostać dany artysta.
7. Zarówno szaleni geniusze jak i sumienni wyrobnicy – postacie artystów i ich dzieła poruszały naszą wyobraźnie od niepamiętnych.
8. Dzisiaj gotując obiad stwierdziłem że nie chcę tylko przeżyć swojego życia, że chcę być kimś więcej, zapisać się na kartach historii jako wynalazca, strateg lub artysta.
9. Recenzje z pazurem
q9
10. Katolik wierzy w życie pozagrobowe, a artysta i intelektualista w transcendencję dzieła sztuki.
11. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q11
12. Inspirująco.pl
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. SlidePlayer
q15
16. Uniwersytet Jagielloński
q16
17. Gdyby nie Janek, nie odnieślibyśmy sukcesu ani na FAM-ie, ani w Opolu.
18. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q18
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Martyna Soul
q20
21. Artyści są przewrażliwieni w odczuwaniu życia i natury, dlatego mogą ją interpretować dla nas, reszty ludzi.
22. Wydaje mi się, że te słowa lepiej podsumowują to czym jest fotografia niż pozostałe aforyzmy, złote myśli i cytaty fotograficzne, które udało mi się odnaleźć w książkach.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Osamotniony artysta, żyjący w zniewolonym przez komunistyczny system kraju, nieomal popada w obłęd.
25. Gazeta Wyborcza
q25
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Ja jestem wysokim, szczupłym, pociągłym gościem, a oni są mali krótcy i okrągli.
29. Demotywatory
q29
30. Już trzeci raz, stąd kolegium.
31. Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy): Artysta, prawdziwy artysta, a nie przeintelektualizowany młynek mielący automatycznie wszystkie możliwe wariacje i perturbacje, nie powinien bać się cierpienia.
32. Demotywatory
q32
33. Niżej znajdują się linki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane ze słowem artysta: » Szukaj hasła artysta w Google.
34. Wydaje mi się, iż Papini o włos chybia sedna sprawy, mówiąc o tym, że należy życ w pojedynkę.
35. Artysta – twórca tym różni się od rzemieślnika – odtwórcy, że swoje dzieła tworzy w oparciu o własną koncepcję, nadając im niepowtarzalny charakter.
36. Widzi on, że sztuka nie ma granic, czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu, i podczas gdy inni podziwiają go, on sam boleje nad tym, że nie dotarł jeszcze do tego punktu, który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca.
37. „Książki to solidni doradcy i apostołowie.
38. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q38
39. Jego spostrzeżenia na temat znaczenia i kondycji twórcy nadal jednak znakomicie wpisują się i w nasze czasy, w których sztuka spychana jest na margines zainteresowań, a artyści grają role życiowych pariasów.
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Zdzisław Beksiński (1929–2005) – polski rzeźbiarz, fotograf, rysownik i artysta posługujący się grafiką komputerową.
42. Inspirująco.pl
q42
43. Artyści mają prawo, niekiedy nawet powinni wytarzać się w rozpuście politycznej, obywatelskiej, moralnej, po to żeby powiedzieć nam, jak było.
44. Niżej znajdują się linki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane ze słowem artysta: » Szukaj hasła artysta w Google.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: