Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze O Poranku

1. Beata Wałuszko – O poranku – logika uciska mnie w krzesło wpycha do nieba nie polecę nie jestem muzyką wdziękiem raz dwa trzy idealny po.
2. DZIEŃ DOBRY ……MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ ……
Thank you for watching!
3. Suwalski Ośrodek Kultury
q3
4. Danuta-Capliez-Delcroix-Bylinska
q4
5. Suwalski Ośrodek Kultury
q5
6. O szóstej rano zobaczylam to co dziś w nocy sobie wyśnilam za szklaną ścianą wiatr – Wiersze.
7. Biuro Literackie
q7
8. Bardzo miło będzie dzisiaj spotkać Ciebie znów- już nie mogę się doczekać Twoich słodkich słów.
9. Mam zwyczaju kogokolwiek oskarżać, nie posiadając dowodów jego winy, nie pozostało mi nic innego, jak zwrócić się bezpośrednio do Pani (właścicielki tego bloga, jak i wiersza) o potwierdzenie lub zaprzeczenie Pani obecności na portalu poetyckim, na którym to pojawił się Pani wiersz.
10. Stara Dobra Książka
q10
11. Forum Poetyki
q11
12. Wiersz: O poranku Wcześnie rano o poranku stoją ludzie na przystanku Wypatrują autobusów Przy śniadaniu pijąc – Wiersze.
13. Magazyn „Wizje”
q13
14. Feliks Grywaldzki – wiersze
q14
15. Miłe słowa na dzień dobry potrafią rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień, a jeśli nie zawsze można przekazać je osobiście, warto użyć do tego celu telefonu.
16. Szkoła Podstawowa w Klenicy
q16
17. Zamek Czyta
q17
18. Roztocze.net
q18
19. Express Ilustrowany
q19
20. Przez to, że rozmawiałyśmy u mnie w komentach o tym, że zbyt spokojne i łatwe czasy doprowadzają do depresji, samobójstw – od razu pomyślałam, że chodzi o to.
21. SlidePlayer
q21
22. Daria Selka-Bonna
q22
23. Poranek – wiersz Franciszka Dionizego Kniaźnina z antologii Ziemia polska w pieśni Poranek – powiastka Józefa Ignacego Kraszewskiego ze zbioru Improwizacje dla Moich Przyjaciół Poranek – wiersz Bolesława Leśmiana ze zbioru Napój cienisty.
24. Wszystko o przyjaźni Rozrywka dla Ciebie Nasze intencje i modlitwy Cudowny balsam dla duszy Piękne cytaty i aforyzmy Nasze wiersze – Debiuty.
25. Wiersze Internautów O poranku Przyjdź do mnie dzisiaj o dnia poranku w świergocie ptaków o słońca brzasku wśród mgieł woalu i kwietnym wianku z włosem upiętym tchnieniem wiatru Przybiegnij do mnie przez zieleń łąk wśród nocy łez-porannych ros Biegnij gdzie maki,gdzie kwitnie wrzos a ….
26. Versemovie – wiersze filmowe
q26
27. Kronika Tygodnia
q27
28. Wiersz: Spacerkiem o poranku Świt przebudzenie ranne masuje, – Wiersze.
29. Prowadził cię cicho w ten mleczny raj, w skrytości, w myśli pragnieniu.
30. Chris to były przestępca, który pod wpływem pewnych doświadczeń doznał głębokiego olśnienia.
31. Wolne Lektury
q31
32. Dotykam trawy źdźbło-najmniejsze-czuję jej chłód słyszę swe serce bijące.
33. Kawa działa pobudzająco,orzeźwiająco, wyostrza zmysły,przyspiesza przemianę materii, poprawia koncentrację i ogólne samopoczucie.
34. Dzień Dobry o poranku każdy myśli o śniadanku a ja szybko z łóżka wstaję i komentarz Tobie dodaję.
35. Wola Istnienia
q35
36. Pozamykajcie drzwi i ptaki niech zamilkną wagonami usłane tory na krańce świata prowadzą bo do wieczności nie ma drogi bezkres jest tu i teraz dlatego zasłońcie okna by nie uciekły spojrzenia zatrzymajcie zegary skradnijcie otchłań nocy gwiazdami posiekane niebo ….
37. GittaRutledge.com – Oficjalna strona poetki : poezja, wiersze …
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: