Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Losuj Cytat

1. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was wyjątkową wróżbę, która umożliwia wylosowanie inspirującego cytatu, którego treść może nieść ciekawe przesłanie dla każdego z nas.
2. Pismo Święte. Instrukcja obsługi. Odcinek 1: Software
Thank you for watching!
3. Prawo cytatu – potoczne określenie wyjątku w prawie autorskim zezwalającego na wykorzystanie niewielkich fragmentów cudzej twórczości we własnych utworach bez konieczności uzyskania zgody twórcy.
4. Paweł Ochota
q4
5. Secret world
q5
6. APKPure.com
q6
7. Cordis in Cor
q7
8. 1000 cytatów z Biblii, którymi warto się dzielić.
9. Itporady.pl
q9
10. Aplikacje na Androida – Gry na Androida
q10
11. Publikacje naukowe opisujące oryginalne, nowe badania muszą posiadać część wstępną, która umiejscawia te badania na „mapie nauki”, poprzez liczne odniesienia do wcześniejszych prac na zbliżony temat i dowodzą sensu i oryginalności opisywanych badań.
12. Mocne cytaty
q12
13. Cytaty z pisma świętego, cytaty biblijne, biblia cytaty, cytaty z biblii, biblijne cytaty, cytaty z pisma swietego, cytaty z pisma świętego, cytat biblia, cytat z biblii, cytaty biblia, cytaty biblijne pl, sentencje z biblii, teksty z biblii, wersety z biblii, cytat z biblii,.
14. Cytaty z pisma świętego, cytaty biblijne, biblia cytaty, cytaty z biblii, biblijne cytaty, cytaty z pisma swietego, cytaty z pisma świętego, cytat biblia, cytat z biblii, cytaty biblia, cytaty biblijne pl, sentencje z biblii, teksty z biblii, wersety z biblii,.
15. Stronę prowadzi i motta znajduje Dagmara Nieszczerzewska „Ten, kto przed siebie idzie niczego nie traci.
16. Talia składa się z 22 malowniczych kart, z których każda ma różne znaczenie w zależności od tego, czy wylosowana karta jest w pozycji prostej, czy odwróconej.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Motylewdzienniku
q18
19. Cóż bowiem za korzyść stanowi dla człowieka zyskać świat cały, a swoją duszę utracić.
20. Joe Monster
q20
21. TwojaBiblia.pl
q21
22. Dodawaj i udostępniaj cytaty i myśli znanych ludzi, cytaty inspirujące, motywujące, biznesowe.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Potworek.com
q24
25. Story Medicine Asheville
q25
26. Kliknij guzik Losuj aby wylosować kolor z zapisem w Hex i RGB.
27. Nasz dzisiejszy cytat dnia to: „Jeśli kobieta na każdym odcinku życia – w rodzinie, w pracy zawodowej, społecznej, publicznej – będzie działała według natury kobiecej, wtedy nieludzki świat stalowych potęg zamieni się w ludzki świat otwartych, macierzyńskich ramion”.
28. Rapmysli.pl – najlepsze cytaty z rapu i nie tylko –
q28
29. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
30. Z całą pewnością, można stwierdzić, że Biblia (szczególnie Nowy Testament) to najpiękniejszy list miłosny, Boga do człowieka.
31. TwojaBiblia Komentarze
q31
32. Cytat stosowany jest na dwa sposoby: w niezmienionej postaci, ale w nowych realiach, albo w sparafrazowanej formie.
33. Foto-slub.home.pl
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: