Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Podatkach

1. Śmieszne cytaty do nauki języka angielskiego o życiu, rodzinie, małżeństwie, przyjaciołach, szkole, pracy, karierze i autoironiczne z samego siebie.
2. Więcej niż PODATEK OD GŁUPOTY, czyli DLACZEGO NIE GRAM W LOTTO
Thank you for watching!
3. Granice państwowe zaczynają zanikać – jeśli nie na mapach to na pewno w naszej świadomości.
4. Wprost INFO
q4
5. „Tego kto twierdzi, że za pomocą pieniędzy można zrobić wszystko, można posądzić o to, że zrobi wszystko dla pieniędzy.
6. TheWorldNews.net
q6
7. Demotywatory
q7
8. Limanowa.in
q8
9. Adwokatura.pl
q9
10. Aleksandra Niedzielska
q10
11. Do założenia własnego biznesu albo wyboru korzystniejszej formy opodatkowania :) Głównym powodem naszych kłopotów finansowych jest to, że w szkole nie nabywamy wiedzy o pieniądzach.
12. One są raczej konsekwencją systemu ekonomicznego, w którym pętla sprzężenia zwrotnego była pobudzana przez konsumentów z klasy średniej – a kiedy oni mają się świetnie, biznesy rosną, zwiększają.
13. Wiadomości – Gazeta
q13
14. DocPlayer.pl
q14
15. W większości wypadków jesteśmy zbyt przerażone, samolubne lub niepewne siebie, by ruszyć z pomocą.
16. Joe Monster
q16
17. Obserwator Polityczny
q17
18. Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chacky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie sie.
19. Slideshare uses cookies to improve functionality and performance, and to provide you with relevant advertising.
20. Czy wiesz, że
q20
21. Business Insider
q21
22. Wojciech Dydymski – WordPress.com
q22
23. Joe Monster
q23
24. Gdyby wszyscy politycy mówili jedynie o sprawach, na których się znają, byłoby o wiele ciszej na świecie Groucho Marx Gdzie jest wielu lekarzy i adwokatów, tam strzeż się choroby i procesu Konfucjusz Geniusz to człowiek rozwiązujący problemy, o których nie wiemy, że je mamy Dean Martin Głupi i ….
25. Wyrównywanie szans, warunków i ochrona słabszych musi opierać się nie tylko i nie przede wszystkim na podatkach, ale na powszechnym uczestnictwie we władzy i własności.
26. Obserwator Polityczny
q26
27. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q27
28. Wszystko co najśmieszniejsze w jednym miejscu.
29. Business Insider
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Fakty – Interia
q31
32. Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.
33. Zasady te miały celu likwidowanie uciążliwości fiskalnej oraz zapewnienie w jak największym stopniu sprawiedliwości i akceptacji społecznej dla podatków.
34. Demotywatory.pl
q34
35. * Rząd afrykańskiej Ugandy wprowadził podatek od mediów społecznościowych.
36. Sadurski.com
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: