Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Religia Jest Dla Ludzi Bez Rozumu

1. Na tym myśleniu do oszukiwania zmieniło się odczuwanie u ludzi, gdyż odczuwanie naturalne nie istnieje bez rozumu w mózgu, który nie zna słów.
2. Marek Kita – Jak daleko ma rozum do Boga?
Thank you for watching!
3. Alternatywą dla tej ostrożnej, cierpliwej i kochającej wrażliwości względem Tego, który objawił się w historii, Piśmie Świętym, Tradycji, życiu świętych mężczyzn i kobiet oraz w dziele wielkich myślicieli katolickich jest zastąpienie Jezusa twoimi i moimi poglądami na ….
4. Rzeczpospolita
q4
5. Jeśli religia jest dla ludzi bez rozumu według Piłsudskiego, to ciekawe w co wierzyli wszyscy walczący o ten kraj.
6. Tygodnik Polityka
q6
7. Liturgia.pl
q7
8. Klub Jagielloński
q8
9. Religia natknęła ludzi strachem przed Bogiem, podczas gdy wcześniej panowało uwielbienie dla Tego Co Jest w całej Jego krasie.
10. Wyborcza.pl
q10
11. TVP Tygodnik – TVP.pl
q11
12. Religia jest dla ludzi bez rozumu Józef Piłsudski @ Święta racja Z FIFą jest tak „Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.
13. Wyborcza.pl
q13
14. Pintapalec Że religie są dla ludzi bez rozumu i własnej woli już 500 lat temu ,powiedział i stwierdził jeden ze świętych tatusiów kościoła katolickiego.
15. Wiez.com.pl
q15
16. 2011 · „Religia i wszystkie przepisy są dla ludzi bez rozumu i wykształcenia, jest to ich postrachem i chroni od zepsucia, a człowiekowi rozumnemu trzeba tylko postępować moralnie.
17. Radio Kraków
q17
18. Spider’s Web
q18
19. Od 14 lat jestem nauczycielką w podstawówce (aby nie było wątpliwości – nie jest to religia), przez ten cały czas mieliśmy w szkole tylko 4 przypadki naśmiewania się związanego z religią i o dziwo tylko jeden przypadek dotyczył dziecka, które na zajęcia nie uczęszcza.
20. Zaprasza na sugestywną wycieczkę po historii naszej gotowości do rezygnacji z rozumu na rzecz religijnych wierzeń – nawet wtedy, gdy wierzenia te są.
21. Teologia Polityczna
q21
22. The Enemies of Reason) – dwuczęściowy telewizyjny film dokumentalny, którego scenariusz napisał i który wyreżyserował brytyjski naukowiec Richard Dawkins.
23. Tygodnik Powszechny
q23
24. Moja Ostrołęka
q24
25. Tygodnik Polityka
q25
26. Prawie wszyscy ludzie (z drobnymi wyjątkami) żyją w tej religii, w której się urodzili i wychowali, i często za tę religię oddaliby swoje życie lub ponosiliby duże poświęcenia.
27. Tygodnik Podhalański
q27
28. Demotywatory
q28
29. 23 października, 2010 Możliwość komentowania czy bóg istnieje.
30. ” „Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.
31. ZrobDemota.pl
q31
32. Czyli prawda religii i prawda rozumu Motto: „Życiową misją człowieka jest także nieustannie i niezmordowanie, zastępować przekonania nieuzasadnione, przekonaniami uzasadnionymi”.
33. Religia jest dla nowej lewicy, tak jak dla psychoanalizy Zygmunta Freuda, którą neomarksiści usiłowali „usprawiedliwić jako naukę” (Adorno), jedynie produktem ludzkiej fantazji i psychiki, czyli „zapośredniczonymi odbiciami ziemskich stosunków pracy” i ….
34. PL – znamienne słowa Naczelnika Państwa Polskiego, Józefa Piłsudskiego.
35. Demotywatory
q35
36. Zobacz 13 odpowiedzi na pytanie: „Religia jest dla ludzi bez rozumu.
37. Wymieniać by można było wiele… Podsumowują to wszystko fakt jest taki, że wiara bez rozumu Bożego martwa jest i to wcale nie są zwykłe słowa, ale prawda, jaka objawiana jest ….
38. Gazeta Krakowska Plus
q38
39. Religia jest dla ludzi bez rozumu Józef Piłsudski 28 czerwca 2012, 20:07 w Gadowski uratował Polaków przed KGB.
40. Rzeczpospolita
q40
41. Miesięcznik Znak
q41
42. Demotywatory.pl
q42
43. Jedna odpowiedź na „„Religia jest dla ludzi bez rozumu” – Józef Piłsudski” tadek pisze: 12 stycznia 2012 o 5:00 PM.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: