Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Przyjaźni Na Odległość

1. Dziękuje Bogu, że obdarzył mnie takim szczęściem – Tobą, tylko szkoda, że tak daleko.
2. Cytaty o fałszywej przyjaźni #1 💔 (opis)
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q3
4. Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Opisy o przyjaźni na odległość.
5. Przyjaźń na odległość Wiem, że po mimo, tych kilometrów które nas dzielą, zawsze mogę na Ciebie liczyć, że Nigdy nie odejdziesz, że zawsze będziesz.
6. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q6
7. W sumie sama nie wiem, na początku mówiłam, że odległość nic nie zmienia ale teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że odległość utrudnia przyjaźń i przetrwają tylko te naprawdę prawdziwe.
8. Parafia Jazgarzew
q8
9. PureStyle.pl
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q11
12. Victor Mochere
q12
13. Wkawiarence.pl
q13
14. Wyrwane z kontekstu
q14
15. DocPlayer.pl
q15
16. Cytaty » Przyjaźń » « poprzednie (1/20) następne ».
17. Wesele z klasą
q17
18. Miasto Dzieci
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Kraków.Wyborcza.pl – Wyborcza
q20
21. Sentencje o Przyjaźni Cytaty o Przyjaźni Cytaty o Relacjach Międzyludzkich czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Relacjach Międzyludzkich w Przyjaźni.
22. Wesele z klasą
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Stylowi.pl – Odkrywaj, kolekcjonuj, kupuj
q24
25. Photoblog.pl
q25
26. Wesele z klasą
q26
27. See more of Przyjaźń na odległość on Facebook.
28. Poz­nając miłość na od­ległość, smak związku przez In­ternet, doz­nałam szer­sze­go i o wiele bar­wniej­sze­go pojęcia miłości, a gdy wszys­tko zaczęło tra­cić sens, poz­nałam jeszcze coś – praw­dzi­wy smak cier­pienia i.
29. Mam pewną najlepszą przyjaciółkę, baaardzo mi na niej zależy, mimo, że nasza przyjaźń nie trwa długo, no i teraz utrzymujemy ją na pewną odległość z powodu przeprowadzki jednej z nas.
30. Odległość – hasło powiązane z: uczucia, mem, cytat, besty, miłość, cytaty o miłości, obrazki, aforyzmy, wzajemność, memy, cytaty, zaangażowanie.
31. Wkawiarence.pl
q31
32. Wesele z klasą
q32
33. See more of Przyjaźń na odległość on Facebook.
34. Kto obmawia przyjaciela, kto go nie broni wobec oskarżeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem, tego wystrzegaj się Rzymianinie.
35. Że po śmierci człowieka jego duch jest gdzieś na Ziemi lub w niebie, dokładnie nie wiemy gdzie, i wciąż żyje.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Www.cytaty.info
q37
38. Powiedzmy sobie szczerze – każdy potrzebuje osoby, z którą zawsze może porozmawiać, podzielić się sukcesami czy po prostu spędzić czas.
39. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q39
40. Najbardziej interesujące cytaty o odległości od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat odległość.
41. Miasto Dzieci
q41
42. Kochamy Zwierzaki
q42
43. Mówi się, że naprawdę trudno jest sprawić, by miłość na odległość przetrwała.
44. Strefa Angielskiego online
q44
45. MojeCytatki
q45
46. Życzenia na Dzień Kobiet Dzień Kobiet Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki.
47. Tylko zależy mi żeby cytat nie pochodził z żadnej piosenki reggae/rap, jeśli już metal/rock, ale chodzi mi bardziej o cytat z ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: