Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Aforyzm Cycerona

1. Na liściku do prezentu na urodziny czy jako podpis do wspólnego zdjęcia.
2. Obrazy Sentencje
Thank you for watching!
3. ) znany jako Cyceron to rzymski mówca, filozof i polityk.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Rośnij w Siłę
q6
7. Sprzedajemy
q7
8. Sprzedajemy
q8
9. Biblioteka nie jest po to, by była w paki pozamykana, albo do ozdoby służąca, jest po to, by była powszechnie użytkowana.
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Www.sbc.org.pl
q11
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Cyceron Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada.
14. Rośnij w Siłę
q14
15. Vdocuments.mX
q15
16. Brecht Bertrand Russell Bogusław Wojnar Bolesław Prus Brian Tracy Brigitte Bardot Chamfort Charles Chaplin Clare Boothe Luce Cyceron Cyprian Czernik Cyprian Kamil Norwid Czesław Miłosz Czesław Mirosław Szczepaniak Daniel Defoe Daniel Stern Dante Alighieri Davit Pierce Demokryt Demostenes Diogenes Edward Heath Edward.
17. Cyceron Cytaty Sentencje Przyslowia Aforyzmy.
18. I tak samo oszukują lud algebraiczną paplaniną, którą zwą matematyką, jak ci gadaniną, której dodają przydomek biblijna.
19. Archiwum Allegro
q19
20. Minimalistyczna biżuteria z włoskim twistem – Patty Rose.
21. Muzeum Pałacu Króla Jana III
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Www.sbc.org.pl
q23
24. Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze umieć z niej korzystać.
25. Dlibra.kul.pl
q25
26. Rośnij w Siłę
q26
27. Jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.
28. Oto prawdziwa radość życia: być wykorzystanym do celu, który uważasz za szczytny i być siłą natury, a nie jakimś małym, gorączkowym, samolubnym zlepkiem dolegliwości, żalów i narzekań na to, że świat nie poświęca się, by uczynić cię szczęśliwym.
29. Nie jest on bowiem zwykłym podręcznikiem retoryki rozumianej jako oparta na konkretnych zaleceniach teoretycznych (praecepta) wiedza na temat wymowy (ars dicendi), lecz próbą połączenia owej teorii z praktyczną wiedzą, wynikającą z wieloletniej aktywności oratorskiej (usus) samego.
30. Ale przekonałem się, że tak jak książkę można pokochać, kiedy się ją zrozumie, tak z pracą można się ….
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Marcus Tullius Cicero.
33. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
34. Archiwum Allegro
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: