Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Zawiści

1. Autor: Julian Tuwim Źródło: Leksykon złotych myśli, wyboru dokonał Krzysztof Nowak, Warszawa 1998.
2. Poradnik PRZETRWANIA dla HIPERWRAŻLIWYCH
Thank you for watching!
3. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje.
4. O zainteresowanie innych ludzi, kiedy nasi znajomi lub członkowie rodziny odnoszą sukcesy, są powszechnie chwaleni i podziwiani, o przywileje i znajomości w „lepszych” kręgach.
5. Rami Bleckt
q5
6. Zawiść odczuwamy tylko w stosunku do kogoś, kogo uważamy za równego sobie i wywyższonego jedynie przez czysty traf, jaki naszym zdaniem – zakładając, że będziemy mieć więcej szczęścia, niż mieliśmy dotychczas – kiedyś może się przytrafić i nam samym.
7. Ale w myśli chodzi o korzyści, jakie moglibyśmy uzyskać od tego, do którego pałamy niechęcią.
8. Alicja ma kota
q8
9. Cytaty o rodzinie Cytaty o smutku Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o uśmiechu Cytaty o szczęściu.
10. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.
11. Obcy jest mi smak zawiści -Aż Twój głos nagle zniknął i nawet nie było mi specjalnie przykro.
12. O, łotrze stary, stary łotrze, Im młodsza się o ciebie otrze, Tym do niej robisz oczy słodsze.
13. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q13
14. Cytaty » Nienawiść » « poprzednie (1/6) następne » Éric-Emmanuel Schmitt.
15. Cytaty.info
q15
16. Życzenia Noworoczne Sylwester Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy Demotywatory Besty Memy Życzenia.
17. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
18. Próba poradzenia sobie z zawiścią o bardzo długotrwały i skomplikowany proces, bo korzenie zawiści są głębokie i sięgają zamierzchłej przeszłości w naszym osobistym rozwoju.
19. Nie jesteśmy somowystarczalni, a ogólne dobro ludzkości zależy przede wszystkim od umiejętności współpracy i działania w grupie, czyli tworzenia społeczeństwa.
20. ASZdziennik.pl
q20
21. 27 grudnia 1953 w Zakopanem) – polski poeta, pisarz, autor wodewili, skeczy, librett operetkowych i tekstów piosenek, żydowskiego pochodzenia, jeden z najpopularniejszych poetów dwudziestolecia międzywojennego.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Pinger – świetni ludzie
q23
24. Ale wszyscy jesteśmy zawistni chcemy wbić nasze kamienne pazury w cudze piękno -Leonard Cohen – Dobrze jest zasiadać z ludźmi.
25. Patrzeć bez zawiści, jak inni osiągają sukcesy, do których samemu się dąży, to wielkość.
26. Rap-cytaty.pl
q26
27. Demotywatory
q27
28. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q28
29. Może zmusić nas do działania byśmy w końcu osiągnęli to co mają ci, którym zazdrościmy.
30. Najbardziej interesujące cytaty o zazdrości od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat zazdrość.
31. Miłość nie zaz­drości, nie szu­ka pok­lasku, nie uno­si się pychą.
32. Naklejkowi.pl
q32
33. Księga Myśli – WordPress.com
q33
34. Zaolzie 1938 – Książnica Cieszyńska
q34
35. Gdy diabeł przeklęty Z diabłem żyć może w zgodzie doskonałej, Człowiek jedyny wśród istot rozumnych Żyje w niezgodzie, lecz w ciągłej nadziei Na Łaskę Niebios.
36. Demotywatory
q36
37. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miłość sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Teksty o miłości jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Marcin Iwuć
q41
42. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q42
43. MEMy – Tapety na Pulpit
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: