Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Jana Pawła Ii O Miłości

1. „Dążenie do zysku za wszelką cenę i brak troski o dobro wspólne doprowadziły do skoncentrowania ogromnych bogactw w nielicznych rękach, podczas gdy reszta ludzkości cierpi nędzę i zaniedbanie” „Wy jesteście młodzi, a papież jest stary i trochę zmęczony.
2. Pogrzeb Jana Pawła II. Księga Ewangelii zamknęła się
Thank you for watching!
3. Parafia św. Jakuba Ap.
q3
4. Wiadomości – Gazeta
q4
5. 55 651 osób lubi to · 15 osób mówi o tym.
6. Zachęta do służby bliźniemu, dbanie o losy rodzin, pomoc biednym: • „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest.
7. Wiadomości – Gazeta
q7
8. Grawer Kalisz, 62-800 Kalisz, ul. Babina 1
q8
9. Stressfree.pl
q9
10. ” Jan Paweł II Podzielcie się swoimi propozycjami,pamiętając jednocześnie o.
11. Zrób SWÓJ Ślub
q11
12. Wiadomości – Gazeta
q12
13. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa.
14. Kostarykański cud Jana Pawła II” „Uzdrowiona” to poruszająca i bardzo osobista opowieść o kobiecie, której historia stała się dowodem w procesie kanonizacyjnym Jana Pawła II.
15. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
16. Blog Pielgrzyma – Pielgrzymek
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Dziennik Zachodni
q18
19. MocNaklejek
q19
20. O miłości , O sprawiedliwości , O ojczyźnie , Serce „(…) „potępienia” nie można przypisać inicjatywie Boga, ponieważ w swej miłosiernej miłości pragnie On jedynie zbawienia istot stworzonych przez siebie.
21. Dziennik Zachodni
q21
22. Najbardziej znane cytaty z wystąpień Jana Pawła II Papież Jan Paweł II w ciągu ponad 26 lat pontyfikatu opublikował dokumenty i wygłosił przemówienia, które oblicza się na 85 tys.
23. Papież Jan Paweł II w ciągu ponad 26 lat pontyfikatu opublikował dokumenty i wygłosił przemówienia, które oblicza się na 85 tys.
24. Jana Pawła II, które każdy powinien znać.
25. SlidePlayer
q25
26. Inspirująco.pl
q26
27. SlidePlayer
q27
28. Cytaty Jana Pawła II NR 30 „Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiała-dlatego uwielbiam tę Miłość gdziekolwiek by przebywała” Jan Paweł II Cytat do zaproszen slubnych NR 31 „Oto jest miłość.
29. Stressfree.pl
q29
30. Modlić się znaczy dać trochę swojego czasu Chrystusowi, zawierzyć Mu, pozostawać w milczącym słuchaniu Jego Słowa, pozwalać mu odbić się echem w sercu.
31. Tydzień Wychowania
q31
32. Taką właśnie prawdę dla Was zebrałam – oto najpiękniejsze cytaty o miłości.
33. Jest Pozytywnie
q33
34. Rośnij w Siłę
q34
35. Kobieta – Dziennik.pl
q35
36. Aby przedstawić myśli tego wielkiego człowieka posłużę się cytatami: „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
37. Przypominamy najważniejsze cytaty oraz wiersze o miłości, które Jan Paweł II.
38. Zrób SWÓJ Ślub
q38
39. WielkieSlowa.pl
q39
40. A przebaczenia nie ma bez miłosierdzia , ale jeśli ktoś uroczystości kończące Rok Miłosierdzia traktuje tak jakby to miał być wyjazd kramarzy spod remizy strażackiej z zapakowanym w walizce miłosierdziem , to czemu tutaj się dziwić wobec powyższego , jak i poniżej , jednym słowem stara płyta jaskiniowców puszczona od tyłu, ja tylko stwarzam pozory aby zrobić zadymę, na.
41. DocPlayer.pl
q41
42. SlidePlayer
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: