Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Hobbit Cytaty

1. Pozwolę sobie zacząć i przytoczyć kwestię Gandalfa z filmu, która chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci:.
2. Hobbit, właściwie to nawet nie podróż – Przeróbka/PlYTP
Thank you for watching!
3. Wraz z tą niecodzienną ekipą kina okupują też żądni wrażeń widzowie, którzy już teraz spowodowali, że „Hobbit”, po kilku dniach od swojej premiery, zarobił 100 milionów dolarów.
4. Smaug leżał ze złożonymi skrzydłami niby ogromny nietoperz, obrócony trochę bokiem, tak że hobbit widział jego ciało od spodu: długi, blady brzuch oprószony drogimi kamieniami i okruchami złota, które wbiły się mu w skórę od stałego wylegiwania się na tym łożu bogactw.
5. DocPlayer.pl
q5
6. Archiwum Allegro
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Popbookownik
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. DocPlayer.pl
q10
11. Wydana po raz pierwszy 21 września 1937 roku przez wydawnictwo Allen&Unwin.
12. Oprócz tego lubił, jak każdy Hobbit, słuchać starych opowieści, dobrze zjeść i porządnie się wyspać.
13. Cytaty z książki „Hobbit, czyli tam i z powrotem” (76) Korzeni nie widziało niczyje oko, A przecież to coś sięga bardzo wysoko, Od drzew wybujało wspanialej, Chociaż nie rośnie wcale.
14. „Hobbit, czyli tam i z powrotem” – cytaty – strona 2, Życie Krasnoludów w Górze Przed laty, za życia mojego dziadka, gromada krasnoludów, wyparta z dalekiej północy, przybyła wraz z całym majątkiem i narzędziami pod tę Górę, którą widziałeś na mapie.
15. Warmińsko-Mazurskie
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. By Creative_people Ongoing – Updated May 04, 2018 Embed Story Share via Email Read New Reading List.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Polecam Film
q20
21. JUTRO POLSKI – WordPress.com
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. „Hobbit, czyli tam i z powrotem” – najważniejsze cytaty, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studia.
24. Zamyslenie.pl
q24
25. ZRYSIOwana ja
q25
26. Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę „Hobbit”.
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Zamieszkiwały na południu, a następnie przeniosły się w okolice górnego biegu Bystrej Rzeki, aż po okolice Samotnej Góry, gdzie założyli miasto Dal.
29. Archiwum Allegro
q29
30. FILMixer.pl
q30
31. „Hobbit” został napisany w większości bardzo prostym i przyjaznym językiem, czego przykładem może być zdanie: „To rzekłszy hobbit zrobił w tył zwrot, skoczył do wnętrza nory przez okrągłe, zielone drzwiczki, które zatrzasnął za sobą pośpiesznie, nie tak jednak pośpiesznie, by ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: