Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Agatha Christie Cytaty

1. Związek małżeński z Archibald’em Christie’m, ten sam, który zakończył się w 1928 roku rozwodem, przyniósł pisarce córkę Rosalind.
2. 20 Quotes from Sherlock holmes | Most Famous Quotes | Good Quotes
Thank you for watching!
3. Rośnij w Siłę
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Niestatystyczny.pl
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Ktoś wie, z której to książki Agathy Christie oraz przez którego bohatera wypowiedziane zostały słowa.
8. Za jedną z najbardziej intrygujących rzeczy w życiu uważam to, że bierzemy udział w czymś, czego zupełnie nie rozumiemy.
9. Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Jest Pozytywnie
q11
12. Za jedną z najbardziej intrygujących rzeczy w życiu uważam to, że bierzemy udział w czymś, czego zupełnie nie rozumiemy.
13. Był archeologiem i Agatha często żartowała, że żona archeologa powinna być od niego znacznie starsza, by go zainteresować.
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Najbardziej znana na świecie pisarka kryminałów oraz najlepiej sprzedająca się autorka wszech czasów.
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. Pl to jeden z najstarszych, największych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce – jego historia sięga 1999 roku.
18. 2015 · Agatha Christie also wrote romance novels under the pseudonym Mary Westmacott, and was occasionally published under the name Agatha Christie Mallowan.
19. Cytaty.info
q19
20. Nakanapie.pl
q20
21. Agatha Christie, Lady Mallowan, DBE, a właściwie Agatha Mary Clarissa Miller Christie (znana także jako Dame Agatha Christie), córka Clary i Fredericka Miller, (ur.
22. Dame Agatha Mary Clarissa, Lady Mallowan, Order of the British Empire, DBE (15 September 1890 – 12 January 1976), commonly known as Agatha Christie, was an English crime fiction writer.
23. „Raz dziesięciu żołnierzyków pyszny obiad zjadło, nagle jeden się zakrztusił-I dziewięciu pozostało, „Tych dziewięciu żołnierzyków tak wieczorem balowało, Że aż jeden rano zaspał-Ośmiu, tylko pozostało”, „Ośmiu dziarskich żołnierzyków po Devonie wędrowało, jeden zostać chciał na zawsze.
24. Kobiety podświdomie obserwują tysiące najdrobniejszych szczegółów, nie wiedząc nawet, że to robią.
25. Papierowe Miasta
q25
26. Niekiedy Agatha Christie przenosiła akcję do Torquay, w hrabstwie Devon, czyli tam, gdzie autorka urodziła się.
27. Www.pinterest.ph
q27
28. Cytaty autora, Agatha Christie (918) Tylko ci, których kochamy, mogą uczynić nasze życie ciężkim, nie do zniesienia.
29. Wypowiedzi postaci Herkules Poirot Poniżej znajdują się wybrane cytaty, więcej znajdziesz w osobnym haśle ….
30. Motta i cytaty w utworach Agathy Christie: Złote myśli „Skoro nie możesz prowadzić pociągu, zostań smarowaczem kół” „Tam, gdzie brak pokory, giną ludzie” „Życie jest jak statek – to znaczy, wnętrze statku.
31. Zobacz Małe szare komórki Poirot w cytatach Agatha Christie w najniższych cenach na Allegro.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: