Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Szczerości

1. Zanika na wszystkich punktach ambicja stworzenia czegoś doskonałego samego w sobie, chęć prawdziwego wysiłku i szczerości i dążenia do prawdy – chodzi tylko o ….
2. #1 smutne cytaty o „grubasach”
Thank you for watching!
3. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q3
4. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q4
5. 2book 3 żarowki zagadka 3 żarówki 5 lat kacetu 6-latek w szkole 100 lat Aleksandra Pezda Anna Dymna atencja na jednej rzeczy audio-księga za darmochę audiobooki audiobooki Grzesiuka audiobooki na święta audiobooki online audiobooki taniej na wiosnę audiobooki za darmo audiobooki świąteczne audiobook science-fiction audiobook w.
6. Dowody na to łatwo można znaleźć w wersach popularnych wierszy oraz na kartach znanych powieści.
7. Zamyslenie.pl
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Chwilka Wytchnienia – Piękne cytaty i aforyzmy, Bogaty zbiór cytatów, aforyzmów, przysłów, wierszy, wierszyków i powiedzonek na różne okazje.
10. By mogły one zagościć w związku, niezbędna jest praca i uwspólnianie ich przez partnerów.
11. Paradoks szczerości polega na tym, że najpierw ludzie jej od.
12. Mindcoaching.pl
q12
13. Kardynał Stefan Wyszyński – myśli, słowa, cytaty.
14. Tam też dowiedziałem się, że „w chrześcijaństwie kładzie się dodatkowo duży nacisk na wagę szczerości wobec Boga i siebie: na kierownictwie duchowym, spowiedzi, na osobistej modlitwie, na rachunku sumienia.
15. Dusza ludzka jest pudełkiem, z którego zawsze może wyskoczyć pajac strojący miny i wywalający język na brodę, ale zdarzają się sytuacje, kiedy ten sam pajac ogranicza się do patrzenia na nas znad krawędzi pudełka, i widząc, że przypadkiem działamy według tego, co jest sprawiedliwe i szczere, z aprobatą kiwa głową i znika, myśląc, że jeszcze nie do końca jesteśmy straceni.
16. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i wzbogać swoje myśli kilkoma mądrymi cytatami.
17. Najbardziej interesujące cytaty o szczerości od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat szczerość.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Cytaty.info
q25
26. Kiedy coś trzeba ukrywać, oszukiwać, zamyka się furtkę szczerości, tak ważnej w miłości.
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
29. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q29
30. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q30
31. ObrazkiOnline
q31
32. Jeśli i dla Ciebie dziecko jest cudem i prezentem od losu, z pewnością przypadną i do gustu piękne aforyzmy o dziecku, które mogą stać się Twoim życiowym mottem.
33. Jeśli siedzicie naprzeciwko kogoś, kto jest miły, uprzejmy i taktowny, bardzo trudno wam stale pamiętać o tym, że nic z tego, co mówi, nie jest prawdą, że nic nie jest pomyślane szczerze.
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Cytaty cieszą się nieustanną popularnością o czym informujcie mnie w postaci mnóstwa polubień, udostępnień i żywych dyskusji w komentarzach.
36. Mindcoaching.pl
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Paradoks szczerości polega na tym, że najpierw ludzie jej od.
39. WielkieSlowa.pl
q39
40. WielkieSlowa.pl
q40
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Inne cytaty – Czyż to nie cudownie, Marylo, że jutro następuje nowy dzień, w którym nie uczyniłam jeszcze żadnego głupstwa.
43. Demotywatory
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: