Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Psychopatów

1. Większość z nas reaguje odrazą, ale i ciekawością na doniesienia o bezlitosnych, pozbawionych sumienia zabójcach, którzy coraz częściej pojawiają się w filmach, programach telewizyjnych i prasie.
2. Psychopatia, Narcyzm, Makiawelizm – czy masz destrukcyjne cechy CIEMNEJ TRIADY?
Thank you for watching!
3. Nie mogę się wyrwać z kajdan zachwytu, jestem kukiełką, którą steruje psychopata, znęca się nade mną.
4. Psychology of Life
q4
5. Literaturomania
q5
6. Demotywatory
q6
7. Express Bydgoski
q7
8. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q8
9. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
10. Jestem osobą, delikatnie mówiąc, zajętą i, żeby w tym wszystkim znaleźć czas na czytanie, książka towarzyszy mi gdziekolwiek się udaję.
11. Spreadshirt
q11
12. Mama do Sześcianu
q12
13. Read Psychopata from the story Cytaty by undeadbooks (Mroczna Księżniczka) with 560 reads.
14. Cytaty.info
q14
15. Psychology of Life
q15
16. Demotywatory
q16
17. Psychologia-spoleczna.pl
q17
18. Cytaty.info
q18
19. Piszesz o wyzszych uczuciach u psychopatow, mozliwe ze je maja ale u tych ludzi te wyzsze uczucia nie wygrywaja w tzw.
20. Bestie – tak w najprostszy i trafny sposób można opisać ludzi, którzy w swoim życiu dokonali przerażających zbrodni.
21. Życie to psychopata- ma ubaw i satysfakcje z rzucania w nas kamieniami, sprawdzania jak wiele wytrzymamy.
22. Joe Monster
q22
23. Chrzescijanin.pl
q23
24. Piszesz o wyzszych uczuciach u psychopatow, mozliwe ze je maja ale u tych ludzi te wyzsze uczucia nie wygrywaja w tzw.
25. Narodzinom zła towarzyszyć może również społeczna niesprawiedliwość, co w sugestywny sposób opisano na kartach kryminalnego thrillera „Miasto bezkresnej nocy”.
26. Mocne cytaty
q26
27. Każdy z nas wyobrazi sobie kogoś innego, ale w dużej mierze większość nada mu cechy bestialskiego drapieżnika o.
28. Faktopedia.pl
q28
29. Dydymus Cytaty – WordPress.com
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q31
32. 1969) – polski polityk Ruchu Narodowego, były poseł na Sejm RP z ramienia PiS, przewodniczący komisji śledczej do spraw banków i nadzoru bankowego.
33. W jednej z publikacji pojawiło się określenie – „psychopata industrialny” Współczesne analizy wskazują, że niekryminalni psychopaci nie tylko z powodzeniem przechodzą przez proces kwalifikacji do.
34. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q34
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Mama do Sześcianu
q36
37. Joe Monster
q37
38. Nie wszystkie zgadzałyby się z kliniczną definicją psychopatii, lecz generalnie filmy, telewizja i literatura przepełniona jest prawdziwymi lub fikcyjnymi charakterami, które fascynują, a zarazem przerażają i odpychają.
39. Człowiek Zło Złość Ludzie Ludzkość Społeczeństwo Potwory Potwór Psychopata Źli ludzie Źle Cytaty Cytaty po polsku Smutne cytaty Zło jest wszędzie Zło czai się wszędzie My Polskie cytaty Ładne cytaty Depresja Każdy Wszyscy.
40. Mam dość szczęścia, by zarabiać przyzwoicie na graniu psychopatów w cudzych filmach, dzięki czemu nie muszę polegać na filmach, które reżyseruję, jeśli chcę zjeść obiad.
41. Joe Monster
q41
42. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: