Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Rozsądek Rozum

1. Rozwiązanie ukryte, gdyż określenie jest użyte w krzyżówkach, których rozwiązania są uwzględniane przy obliczaniu punktacji w ….
2. KaeN – Zdrowy Rozsądek feat Coma
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Zwierciadlo.pl
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Moja Ostrołęka
q6
7. Serce, ma swoją osobną hierarchię wartości którą się kieruje i ani potężny rozum, ani drzemiące poczucie winy, ani zdrowy rozsądek walczący po stronie przegranych, nie jest w stenie go przekrzyczeć.
8. Zdrowy rozsądek zatriumfował nad nieprzejednaniem, a szacunek dla prawa wziął górę nad prawem dżungli.
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. – Georges Braque „Rozsądek jest jak kobieta, często go słychać, l ecz nikt go nie słucha” – P.
11. Miejmy nadzieję, że taka koalicja rozsądku zwyciężać będzie także w przyszłości, bo nie miejmy złudzeń, że ….
12. Kraków.Wyborcza.pl
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Dziennik Bałtycki
q15
16. Krytyka Polityczna
q16
17. ” przeciwstawiają sobie dwa punkty widzenia i zasięgają opinii ekspertów reprezentujących odmienne stanowiska.
18. Rozsądek jest jak dworak, który usłużnie dostosowuje się do humorów swego pana: dla każdej żądzy, dla każdego zamierzenia umie dostarczyć racji uzasadniających.
19. Blog – Prof. dr hab Rafał Krawczyk
q19
20. Życie niekiedy postawi nas przed trudnymi wyborami, które mogą zaważyć na reszcie naszego życia.
21. Dotyka nas niespodziewanie, wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy, jest ulotna, niekiedy dostarcza wielu cierpień i rozczarowan , lecz mimo to większość ludzi kojarzy ja z cieplem, poczuciem szczęścia, chwilami uniesien, beztroski i ….
22. Iwona53 – Flog.pl
q22
23. Jak ktoś powie że Albert nie był filozofem życia poprostu nie znał tej postaci lub nabył to uprzedzenie przed 18-stym rokiem życia.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Miejmy nadzieję, że taka koalicja rozsądku zwyciężać będzie także w przyszłości, bo nie miejmy złudzeń, że to był ostatni atak na paliwa kopalne.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Demotywatory
q27
28. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat rozsądku, rozumu, umysłu, inteligencji, sprytu, intuicji, myśli, myślenia, wątpienia, mądrości, racji, mózgu.
29. Rozum był wartością epoki oświecenia, zaś takie uczucie jak namiętność wiązało się przede wszystkim z romantycznym indywidualizmem.
30. Wszystko, co leży w granicach rozsądku.
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Nie rozumie jak można narażać własne życie i dobre imię dla zdobycia majątku, a następnie stracić go próbując zaimponować jakiejś kobiecie.
33. Kraków.Wyborcza.pl
q33
34. Skip navigation Sign in.
35. Zamyslenie.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: