Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Miłość Jest Trudna

1. Tak trudno znaleźć słowa nazwać to co budzi się Tak trudno walczyć z sercem jeszcze trudniej bronić się Bo na wołanie moje głuche jest nie słyszysz że Ta miłość zbyt , zbyt trudna jest Bo chociaż jesteś wiem że jesteś gdzieś tak blisko mnie To jednak zbyt daleko bym mógł chociaż dotknąć Cię.
2. Verba – To była zajebista miłość (Udostępniaj, nie kopiuj )
Thank you for watching!
3. Czytam Dla Przyjemności
q3
4. Phil Bosmans słusznie zauważa, że „bardziej od pieniędzy potrzebujemy miłości.
5. Stylowa Misja
q5
6. Bowiem w akcie stworzenia zawarte jest specyficzne, bezinteresowne i jedyne w swoim rodzaju odniesienie miłości Stwórcy do człowieka.
7. Dalej,ale nie pisz,ze milosc jest trudna,bo nie jest tylko na ogol laczy sie oprocz seksu ze wspolnymi zainteresowaniami,wsplnym spedzaniu czasu (bez zmuszania sie),podobnym zapatrywaniem na zycie.
8. TenStickers
q8
9. Świat Tomskiego by Natalia
q9
10. Demotywatory.pl
q10
11. Zespół Myślenia Ironicznego
q11
12. Żyjąc Ewangelią
q12
13. Jeśli nie dałeś szansy kwiatu aby się rozwinął,nie oczekuj że będzie cudownie pachniał i zachwycał Twe oczy swym pięknem każdego dnia.
14. Pozytywniej.pl
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Sensei Kap Ibara
q16
17. Manga Dream
q17
18. Jest miłość trudna jak sól czy po prostu kamień do zjedzenia jest przewidująca taka co grób zamawia wciąż na dwie osoby nie dokładna jak uczeń co czyta po łebkach jest cienka jak opłatek bo wewnątrz wzruszenie jest miłość wariatka egoistka gapajak jesień lekko chora z księżycem kłamczuchem jest miłość co była ciałem a stała się duchem.
19. Bardzo często dziewczyna wypełnia związek swoją miłością i trudno jest jej samej uświadomić sobie, że to ona wspiera chłopaka, ale on nie kocha, a czasem nawet kochać zupełnie nie potrafi.
20. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q20
21. Zespół Myślenia Ironicznego
q21
22. Miłość między mną, a Tobą jest taka skomplikowana.
23. Nie, miłość wcale nie jest ani ślepa ani beznadziejna, jeśli kochamy osobę, która jest warta naszej miłości bywa trudna nawet w najlepszych związkach, ale prawdziwa przezwycięży wszystko najpierw trzeba się zastanowić, czy osoba którą kochamy sprawia że jesteśmy szczęśliwi, czy sprawia to nam ból gdy boli nie ma co czekać aż będzie jeszcze gorzej, strata nerwów trudno.
24. Miłość albo jest albo jej nie ma i jak zauważyłaś akurat na to raczej nie mamy wpływu, ale bycie z drugą osobą to już prawdziwa sztuka, która bywa szalenie trudna….
25. MEMy – Tapety na Pulpit
q25
26. Demotywatory
q26
27. Ze względu na woje bogactwo psychologiczne i emocjonalne stała się jednym z najpopularniejszych tematów literackich, a teksty o niej traktujące przewyższają pod względem artystycznym te, które mówią o miłości szczęśliwej.
28. Demotywatory
q28
29. TRUDNA MIŁOŚĆ – anastazja240.pinger.pl
q29
30. Demotywatory
q30
31. Dziewczyna z obrazka
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: