Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Miłość Matki Cytaty

1. W pierwszej części znajdują się sentencje opisujące miłość, w drugiej zaś cytaty o nieszczęśliwej miłości, często bez wzajemności.
2. Bogusław Linda – najlepsze teksty (The best of Bogusław Linda)
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Inspirująco
q4
5. Po długiej modlitwie przed wizerunkiem Matki Bożej, jeszcze w tym samym dniu, po rozmowie ze swoim podopiecznym, Beyzym napisał prośbę do Generała o pozwolenie na wyjazd na misje pośród trędowatych, a konkretnie do misji w Mangalore w Indiach.
6. Włącz oszczędzanie
q6
7. Miasto Dzieci
q7
8. Niezwykła więź matki z jej dziećmi była tematem niezliczonej liczby dzieł artystycznych i literackich.
9. Demotywatory
q9
10. Mjakmama.pl
q10
11. Miłość Potężna jest miłość matki.
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Perełki o Miłości Powiedz to pierwszy Film o Miłości Bo miłość mój drogi to.
14. Przewodnik duchowy
q14
15. Cytaty z książki „Trudna miłość” (21) Jest na świecie taka miłość, która jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich – to miłość matki do dziecka.
16. ” (Ajschylos) „Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i ….
17. Kraszewski Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma ….
18. *** Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie.
19. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
20. Cytaty o miłości – Jan Paweł II „Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
21. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
22. Cytaty » Nienawiść » « poprzednie (1/6) następne » Éric-Emmanuel Schmitt.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Cud Narodzin
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Przewodnik duchowy
q26
27. Wiadomości – Gazeta
q27
28. Mjakmama.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. Poronilam.pl
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Książko, miłości moja.
q32
33. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
34. Agnes Gonxha Bojaxhiu) – przyszła na świat 26 sierpnia 1910 roku w Skopje, w ówczesnej Jugosławii, dzisiejszej Macedonii.
35. Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.
36. PaulinaNowak
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: