Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sen Wiersz

1. W sieć wielką słońce łowi A później wieczorowi Na srebrnych skrzypkach z bajek Gra słowik – nocny grajek.
2. KORYCKI, ŻUKOWSKA – Kołysanka (pełna wersja)
Thank you for watching!
3. Buziaki na sen Hej Aniołku czy to już noc Czy mi się wydaje Ale chyba jednak nie Wiec teraz na noc mówię Ci Dobranoc, Na milutki sny BUZIAKI słodkie wysyłam Ci, Tyjące ich jest, które jak gwiazdki na niebie lśniące są, Całą noc dobrze śpij i cudownie o mnie śnij, Rano przebudź się i ….
4. Biuro Literackie
q4
5. Sen fizjologiczny, stan czynnościowy układu nerwowego charakteryzujący się obniżeniem wrażliwości na bodźce, zanikiem aktywności ruchowej, zwolnieniem czynności serca, oddychania i in.
6. Stoner Polski
q6
7. Mówiłam ten wiersz na konkursie recytatorskim i chciała bym ci powiedzieć, że na końcu jak będzie „Dobranoc.
8. Te same historie – WordPress.com
q8
9. Ten chłopiec wielkim jest leniuszkiem i często chowa się pod łóżkiem, Nie słucha taty, na brata krzyczy.
10. Sprzedajemy
q10
11. DocPlayer.pl
q11
12. WWW Wiersze Wycieczki Wspomnienia
q12
13. Przemek Głowa
q13
14. Dspace.uni.lodz.pl:8080
q14
15. Stoner Polski
q15
16. Roman Kaźmierski
q16
17. DocPlayer.pl
q17
18. Impresje codzienne
q18
19. Znajdziesz tutaj olbrzymi zbiór symboli marzeń sennych, analizy snów, opowiadania, przepowiednie, przesądy, a także możesz wyjaśnić swój sen lub ułożyć tarot.
20. Wielki Człowiek
q20
21. Sennik Mistyczny sięga swoimi korzeniami do odległych Wierzeń pierwotnych naszych przodków, Alchemii, Mistyki i Mistycyzmu, Magii rytualnej, Wiary religijnej i wszelkich innych wierzeń które kreowały i kreują na przestrzeni.
22. Włocławskie Towarzystwo Naukowe
q22
23. Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
q23
24. Kiedy wypełniony smutkiem tonę w kieliszku łez co przychodzi znienacka sen jedynie żal ukoi zamykam powieki biorę płynę niebytu rzeką kojąca woda z wolna szumi hipnotycznie obmywając umysłu rozterki jestem i mnie nie ma szalony od zwątpienia otwiera.
25. Więc pamiętaj Przyjacielu, do rozmyślań masz też Nas.
26. Gazeta Olsztyńska
q26
27. Czytelnia Piri
q27
28. Biuro Literackie
q28
29. Antykwariat Królicza Jama
q29
30. Www.greelane.com
q30
31. Wolne Lektury
q31
32. Jeśli w czasie snu rozmawiamy z matką przed jej śmiercią, postarajmy się zapamiętać i rozważyć wszystko to, co nam powie – może to być ważne przesłanie dotyczące naszej przyszłości i postępowania.
33. Szuflada.net
q33
34. Nie liczy się nikt prócz Ciebie: Jesteś gwiazdką na mym niebie, Jesteś prawdą, którą znam, Jesteś wszystkim tym, co mam.
35. Księgarnia Edukacyjna
q35
36. W Wiersz kowal w marzeniu sennym to zazwyczaj symbol poczucia władzy nad samym sobą i możliwości kształtowania swojego losu.
37. Zanotowane.pl
q37
38. Matka Prezesa
q38
39. Żeromszczacy
q39
40. Ciężkie słowa | Poezja kulturystyczna
q40
41. Myślałem, że to sen, lecz to prawda była, Z nadziemskich jasnych sfer do mnie tu zstąpiła, Przyniosła dziwny blask w swoich modrych oczach, Przyniosła kwiatów woń na złotych warkoczach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: