Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zyje Swiadomie

1. Sam nie umiem wytłumaczyć, co to może być, ale zauważyłem od razu, że zacząłem inaczej postrzegać świat.
2. Konferencja Żyję Świadomie – Karol Szczerkowski
Thank you for watching!
3. Festiwalu Szkół Teatralnych
q3
4. Ostatnio dostałam informację o cyklu konferencji prowadzonych przez polskich naukowców – Ogólnopolski Cykl Konferencji – Żyję Świadomie, organizowanej przez Fundację na Rzecz.
5. Wczoraj w Elblągu w ramach kampanii społecznej „Żyję świadomie” fundacja World Healthy Living Foundation zorganizowała konferencję na temat boreliozy.
6. Kura Domowa Bistro
q6
7. Głos Skierniewic
q7
8. Działania prowadzone przez Fundację na Rzecz Świadomego Życia w ramach kampanii społecznej „Żyję Świadomie” to milowy krok na drodze prowadzącej do zbudowania zdrowego społeczeństwa, podejmującego odpowiedzialne decyzje i kierującego się jasno określonymi zasadami, tak by celem stała się możliwość korzystania z życia.
9. Sharing of peloha
q9
10. Głos Seniora
q10
11. Czy dzisiejszy człowiek żyje świadomie Czy jest pewien swojego postępowania czy zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo jest manipulowany Czy jeżeli jest.
12. W trakcie spotkania będziemy mówić o: diagnozowaniu i leczeniu boreliozy Polsce, terapiach, mechanizmach działania antybiotyków, diecie, wzmacnianiu odporności, usuwaniu pasożytów, jako istotnego elementu w trakcie leczenia, zastosowaniu ziół oraz naturalnych.
13. Stary Teatr
q13
14. Wysokie Obcasy
q14
15. Głos Seniora
q15
16. Telewizja STK
q16
17. Www.swiatksiazki.pl
q17
18. Wiadomości – Gazeta
q18
19. Szkoła Podstawowa w Książenicach
q19
20. 2018 w piątek Otwarte wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę na temat zdrowia, cenią.
21. TV – Maciąg: „Od dziesięciu lat żyję świadomie, to głęboka przemiana” – Agnieszka Maciąg znana jest ze swojej fascynacji zdrową żywnością oraz właściwościami leczniczymi ziół.
22. Miłujcie się!
q22
23. DuoZdrowie.pl
q23
24. Konferencja ŻYJ ŚWIADOMIE w Łodzi już 24 lutego o godz.
25. Zapraszamy serdecznie na konferencję w ramach kampanii społecznej „Żyję świadomie”, gdzie będziecie mieć możliwość skosztowania naszych przysmaków.
26. Wiadomości – Dziennik
q26
27. Celem akcji jest poprawa samopoczucia oraz jakości życia Polaków poprzez zachęcanie ich do prowadzenia zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku i stosowania zbilansowanej diety.
28. Nasi Klienci są dla Nas bardzo ważni, dlatego poza finansami, wraz z Marką DuoLife i Fundacją Żyję Świadomie, troszczymy się również o ich zdrowie.
29. Najnowsze informacje i artykuły ze Śląska.
30. Wysokie Obcasy
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: