Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pamięć O Osobie Zmarłej Cytaty

1. Tęsknota w święta, puste miejsce, pamięć o zmarłych, pierwsze Święta bez mamy, taty.
2. List do taty
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Whatever nevermind
q4
5. Wierzymy jednak bólem zdjęci, Że Bóg cię przyjmie w swoich włościach.
6. To trzeba idiota byc, badz bratem tzw”ojca Rydzyka”, by grozic i szantazowac kogos, kto w dowod uznania i uwielbiania raczy przeczytac, nie wspominajac juz o checi naglosnienia autora poezji.
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Teraz ciebie nie ma, muszę trzymać rodzinne kolumny, mam nadzieję tato, że jesteś ze mnie dumny.
9. „Tak samo jak odbicie w lustrze wydaje się bliższe niż jest w rzeczywistości, tak samo Przeszłość wchodzi nam na zderzak na autostradach życia, a może nawet siedzi z nami razem w samochodzie.
10. Dla Freuda sen o śmierci danej osoby był wyrazem naszego utajonego życzenia o tym, aby tej osoby „pozbyć się” także w życiu realnym, życzenia, którego nie zawsze jesteśmy świadomi i nie zawsze musimy znać własne motywacje.
11. Psychologia fotografii
q11
12. Wyrwane z kontekstu
q12
13. Po tamtej stronie…
q13
14. Formułując ostatnie pożegnanie zmarłego, tekst laudacji piszemy według pewnych uniwersalnych reguł, co wcale nie znaczy, że istnieje idealny przepis na ostatnie pożegnanie – wzór do kopiowania na każdą sytuację.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Stalo sie to niespodziawanie i tragicznie,a ja tyle chcialabym mu jeszcze powiedziec,podziekowac.
17. Jak scena z pogrzebu, gdy dwóch szwagrów zmarłej rozmawia o drzewkach owocowych, od których Flaubert płynnie.
18. Jestem tanatofobem od siódmego roku życia.
19. Tęsknota w święta, puste miejsce, pamięć o zmarłych, pierwsze Święta bez mamy, taty, ostatnie pożegnanie Dec.
20. Nie tylko ich treść, ale także ich nadawca pełni tu niezwykle istotną rolę Cytaty ślubne.
21. Poronilam.pl
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiająć dobre i dzieki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości.
24. Wieczna Pamięć
q24
25. Zamyslenie.pl
q25
26. W innych sytuacjach może być tak, że ktoś jeszcze przed swoją śmiercią zdecydował o swoim pochówku wykupując miejsce na cmentarzu, a nawet stawiając pomnik, na którym.
27. Tatuaż jako pamiątka po kimś jest symbolem niezniszczalnej więzi, miłości i szacunku, na tyle dużych, aby zasłużyć na tak wielki gest.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Bałwochwalnia
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Wieczna Pamięć
q32
33. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o tęsknocie, żalu, stracie, niespełnieniu, cierpieniu, pragnieniu, żałobie, oczekiwaniu, wspomnieniach.
34. To czy na nagrobku znajdzie się dodatkowy napis, sentencja czy cytat zależy najczęściej od bliskich osoby zmarłej, którzy zajmują się zamawianiem pomnika.
35. Przykucnął los Krystyna Brzezińska Święto Zmarłych.
36. Serwis Pogrzebowy
q36
37. Wielu ludzi bardzo chętnie skorzystałoby z możliwości wyzwolenia się spod ich wpływu.
38. Ostatnie pożegnanie
q38
39. Gdy usłyszymy piosenki, słuchane niegdyś razem czy cytaty, które sprowadzą Mnie na myśl o Tobie.
40. Osoba odczuwająca smutek może zacząć płakać po usłyszeniu piosenki lub słów, które przypomną im o osobie, która umarła.
41. Nie mniej jednak – bez względu na to, w jakiego rodzaju formie wybierzemy napis na bukiet, wiązankę czy też wieniec – pamiętajmy, że najważniejsza pozostaje pamięć o osobie zmarłej, która odeszła z tego świata.
42. 15:12 2,3°C – Mam pewien problem: często zapominam, że te dobre chwile wcale nie były takie dobre.
43. Sentencje, Cytaty, Epitafia na nagrobki, pomniki, szarfy Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych sentencji, cytatów, epitafium do zamieszczenia na nagrobkach pomnikach oraz szarfach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: