Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Carrie Bradshaw Cytaty

1. 32 inspirujące cytaty miłosne – spraw, aby twoje serce było mocniejsze.
2. I Found the 9 Most Ridiculous Quotes of the Fashion Industry
Thank you for watching!
3. Kobieca Intuicja
q3
4. Nowoczesnakobieta.com
q4
5. Lifestyle Jelonkowy Blog
q5
6. Buty na skróty | blog o butach
7. Vogue Polska
q7
8. Rola ta przyniosła aktorce światową sławę, a jej postać, Kerry, otrzymał tytuł óikony stylu».
9. Vogue Polska
q9
10. Merely inspirations: lipca 2012
q10
11. Tygodnik Powszechny
q11
12. Poster Store
q12
13. Obraz jest bezpośrednią kontynuacją serialu HBO pod tym samym tytułem (1998-2004), oparty został − podobnie, jak serial − na książce autorstwa Candace Bushnell.
14. Pakamera.pl
q14
15. Wyrwane z kontekstu
q15
16. Plakaty na ściany
q16
17. 2012 · Która z nas, fanek serii Sex and the City nie marzyła być choć przez chwilę być główną bohaterką – Carrie Bradshaw.
18. #cytaty #sekswwielkimmiescie #sexandthecity #satc #carriebradshaw #moda #filmowe #popolsku #helter #filmy #kino Więcej informacji Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy SEKS W WIELKIM MIEŚCIE użytkownika HELTER.
19. Miłość to pasja
q19
20. Info – DuffyB – Myśli – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest DuffyB.
21. Zabawne Cytaty, Carrie Bradshaw, Sarah Jessica Parker, Mądre Słowa, Dobrze Powiedziane, Scena, Myśli, Śmieszne, Nowy Jork.
22. Carrie Bradshaw I na koniec najważniejsza zasada zerwania: nieważne, kto ci złamie serce ani jak długo będziesz się kurować, bez przyjaciółek nie dasz rady.
23. Sympatia Porady
q23
24. O2 to serce internetu, bijące w rytm tego, co najciekawsze, najgorętsze i najważniejsze.
25. Mocne cytaty
q25
26. Plakaty, które doskonale korespondują z mieszkaniami Carrie Bradshaw to wszystkie te, które dotyczą zakupów, szpilek i Nowego Jorku.
27. Little Town Shoes
q27
28. Plakaty na ściany
q28
29. Okazało się, że w miłości trudno rozpoznać podróbkę… Miłość to metka, która nigdy nie wychodzi z mody.
30. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 10 prawd życia Carrie Bradshaw.
31. W najnowszej powieści Candace Bushnell Carrie Bradshaw po raz pierwszy przybywa do Nowego Jorku, by podjąć naukę na wakacyjnym kursie kreatywnego pisania.
32. „Seks w Wielkim Mieście” to kultowy serial, który zachwycił miliony kobiet na całym świecie, a w wielu przypadkach nawet zmienił światopogląd i podejście do fundamentalnych spraw, szczególnie w kwestii relacji damsko-męskich.
33. Jest ona autobiograficzną postacią wykreowaną przez Candace Bushnell, która opublikowała książkę Seks w wielkim mieście na podstawie własnej kolumny w New York Observer.
34. Blog eobuwie – eobuwie.pl
q34
35. Stepy akermańskie
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: