Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zyczenia Imieninowe

1. Składając życzenia imieninowe, posłużyć się można klasycznym „Wszystkiego najlepszego z okazji imienin” lub „Dziś masz imieniny.
2. życzenia imieninowe
Thank you for watching!
3. Imieniny.ovh
q3
4. Www.riph.eu
q4
5. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.
6. Najpiękniejsze życzenia imieninowe, piękne życzenia i wierszyki na imieniny, ładne życzenia i wiersze z okazji imienin, śmieszne i zabawne wierszyki i życzenia w dniu imienin, magiczne, tajemnicze, wierszyki i życzenia dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, gotowe darmowe teksty życzeń i wierszyków imieninowych, oficjalne, biznesowe życzenia imieninowe na telefon, sms, Sms-y.
7. Gazeta Krakowska
q7
8. Parafia pw Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szprotawie
q8
9. Express Ilustrowany
q9
10. Życzenia Imieninowe dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim.
11. W listopadzie świętujemy najpopularniejsze imieniny Renaty – wypadają one 12 listopada.
12. 23 Gdy proboszcz, ksiądz i wikary parafii, do której należysz.
13. Jako prezent możesz kupić wycieczkę last minute na wakacje do takich państw jak Egipt, Tunezja czy Turcja.
14. Express Ilustrowany
q14
15. Na imieniny Barbary 4 grudnia złóż jej najpiękniejsze życzenia imieninowe.
16. IMIENINY, to obok urodzin, szczególny dzień, w którym składamy swoim bliskim życzenia imieninowe.
17. W dniu imienin życzę Ci: Rozsądku w życiu, umiaru w piciu.
18. Art Hand Studio Artystyczne
q18
19. To samo z życzeniami – krótkie i zwięzłe życzenia urodzinowo-imieninowe często lepiej się zapamiętują i niosą więcej treści, niż długie i żmudne wiersze na imieniny.
20. Najpiękniejsze życzenia imieninowe, piękne życzenia i wierszyki na imieniny, ładne życzenia i wiersze z okazji imienin, śmieszne i zabawne wierszyki i życzenia w dniu imienin, magiczne, tajemnicze, wierszyki i życzenia dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, gotowe darmowe teksty życzeń i wierszyków imieninowych, oficjalne, biznesowe życzenia imieninowe na telefon, sms, Sms-y.
21. Super Express
q21
22. Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
q22
23. Odwagi i sił, by móc porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później okazują się wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń oraz kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu.
24. Po angielsku
q24
25. Na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.
26. MEMy – Tapety na Pulpit
q26
27. Express Bydgoski
q27
28. Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w Sosnowcu
q28
29. Dziennik Bałtycki
q29
30. Życzenia imieninowe i śmieszne, krótkie wierszyki na imieniny, które można wysłać w wiadomości SMS, to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie, kiedy zbliżają się imieniny.
31. Życzenia imieninowe dla Katarzyny – piękne wierszyki na imieniny.
32. Imieninowe życzenia coraz częściej wysyłamy w formie wiadomości SMS.
33. Głos Krakowa
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: