Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze O Pragnieniu Dotyku

1. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.
2. Kiedy miłosc spotykasz…
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. Spojrzenia jednego nawet Ukradkiem Dotyku Delikatnego Choćby przypadkiem Słowa Czułego Pieszczo.
5. Moje pasje, mój świat
q5
6. Uniwersytet Jagielloński
q6
7. Kwartalnik Artystyczny
q7
8. Www.sbc.org.pl
q8
9. Pragnienie – wiersz Pragnienie – wiersz Autor: mareczekxD.
10. Teatr im. Wandy Siemaszkowej
q10
11. W walizce z listami, które kiedyś namiętnie pisywałam, gdy o Internecie nikt nawet nie marzył, odkryłam zeszycik w którym notowałam różne takie myśli pisane pod wpływem chwili.
12. Www.sbc.org.pl
q12
13. DocPlayer.pl
q13
14. Daj mi miłość w słowach czułym twym spojrzeniu, dotyku twych ramion w serca uniesieniu.
15. Www.sbc.org.pl
q15
16. Więc w tym ogrodzie, więc przy tym Bachu, więc w tym momencie Uśnij ma miła, uśnij niczego nie ukrywając.
17. Czy to nie dziwne, że zmysł dotyku, tak nieskończenie mniej ceniony przez ludzi od wzroku, staje się w krytycznych momentach naszym głównym, jeżeli nie jedynym, kluczem do rzeczywistości.
18. Wiersz: pragnienie dotyku yolkaw dotyku spragniona wciąż błaga o jeszcze cicha prośbę składa szepta czułe słowa i kole – Wiersze.
19. Może coś takiego XDD: Mam noworoczne marzenie, żeby zaspokoić pragnienie, żeby upominki w kieszeń się zmieściły, i pod ubranie moje dłonie wpuściły.
20. Teksty Drugie
q20
21. Sprawy i posty nieaktualne, sentymentalne i o takie sobie oraz komentarze do działu autorskiego.
22. Wiersze oraz wierszyki miłosne, czyli największy zbiór wierszy miłosnych w Internecie.
23. Wiersz: Pragnienie dotyku Nie jestem już z Tobą gdy patrzę w oczy Twoje, nie jestem już z Tobą gdy idziemy we dwoje.
24. Milosc przyszla nagle, tak niespodziewanie, dotknela mnie cieplym spojrzeniem, potem usmiechem, zauroczyla na poczatku teraz, gdy na nia patrze, czuje sie wspaniale, ale ogarnia mnie tesknota, gdyz jest daleko ode mnie, pragne jej dotyku, pocalunkow pieszczot, pragne bliskosci, bycia ze soba chce jej calym cialem i dusza, ale czy ze mna zostanie.
25. Rebus.us.edu.pl
q25
26. I podatne na Twój dotyk miłości, poszarpane łzami bólu, schowane pod maską uśmiechu, serce tak zwykłe, tak szare jak inne,.
27. Wierszyki miłosne dla dorosłych najlepsze są tuż przed seksem lub na SMS.
28. Repozytorium UwB
q28
29. Zbc.uz.zgora.pl
q29
30. Wskrzeszam o polnocy dotyku wyzwanie fascynacje ekscesu dreszczyki porzadania w nadzieji spelnienia nowe pragnienie egzorcyzmu rozkoszy tesknoty oczarowania.
31. Zbc.uz.zgora.pl
q31
32. W walizce z listami, które kiedyś namiętnie pisywałam, gdy o Internecie nikt nawet nie marzył, odkryłam zeszycik w którym notowałam różne takie myśli pisane pod wpływem chwili.
33. Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić.
34. DocPlayer.pl
q34
35. Gazeta Krakowska
q35
36. Oskar Wizard – 3220 wierszy Maria Polak – 1920 wierszy kaja-maja – 1565 wierszy koktail – 910 wierszy Keruj – 859 wierszy TES – 846 wierszy wilkolak1003 – 715 wierszy ciesliklucyna – 702 wierszy Ola@Aleksandra.
37. Pragnieniem staje się móc przestać patrzeć, skończyć podziwiać ją na jednym razie.
38. Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego
q38
39. Od 25 maja 2018 roku w Unii Europejskiej obowiązuje nowa regulacja dotycząca ochrony danych osobowych – RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
40. Mam zwyczaju kogokolwiek oskarżać, nie posiadając dowodów jego winy, nie pozostało mi nic innego, jak zwrócić się bezpośrednio do Pani (właścicielki tego bloga, jak i wiersza) o potwierdzenie lub zaprzeczenie Pani obecności na portalu poetyckim, na którym to pojawił się Pani wiersz.
41. To on był tym pierwszym impulsem, który mnie zainspirował do podjęcia starań i całego cyklu „morderczej” pracy nad nadaniem mojemu przedszkolu nazwy „Pod Słoneczkiem”.
42. Www.sbc.org.pl
q42
43. Zbc.uz.zgora.pl
q43
44. Nie pytając o przyczynę Otul jak w zimę ciepły płaszcz jak milczenie w samotności Otul nie pytając o przyczynę Podaruj uśmiech jak tęcza po burzy jak dotyk w tańcu Podaruj uśmiech nie pytając o przyczynę Bądź obok jak droga do szczęścia jak przebłysk słońca Bądź po ….
45. DocPlayer.pl
q45
46. Biuro Literackie
q46
47. ResearchGate
q47
48. Alek Skarga Poems
q48
49. Zbc.uz.zgora.pl
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: