Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Za Wszystkim Stoją

1. Za wszystkim stoją Żydzi, a za Żydami stoi Gestapo z Lugerami :P.
2. Aldarar plays Divine Divinity [PL] #09 Za wszystkim stoi…
Thank you for watching!
3. Property Design
q3
4. Gorzów Wlkp. – Wyborcza
q4
5. Mam Yorka, ma 1,5 roku dostałam na urodziny podobno i tata i mama to Yorki tata ciemny a mama jasny i większa od taty.
6. Wiekdwudziesty.pl
q6
7. Stowarzyszenie RKW
q7
8. Polska Zbrojna
q8
9. Ten kwadrans filozofa Tomasz Stawiszyński witam państwa serdecznie pomyślałem, żeby się dzisiaj z takiej trochę głębszej filozoficznej perspektywy przez przyjrzeć sprawie opony prezydenta Dudy pękniętej opony prezydenta Dudy dodajmy kwadrans filozofa od dawna wiadomo, że to, z czym my obcujemy obcujemy na co dzień to nie tyle jest bezpośredni obraz rzeczywistości ile taki obraz.
10. Międzychód – NaszeMiasto.pl
q10
11. Demotywatory
q11
12. Wolnosc24.pl
q12
13. Pl nie biorą odpowiedzialności za treści wygłaszanych opinii i komentarzy przedstawionych w materiałach wizyjnych, dźwiękowych oraz zamieszczonych grafikach.
14. Za wszystkim stoją narodowcy 2019-07-03 18:00 Kierowcy, którzy robią zakupy w sklepach IKEA w Warszawie, mogą znaleźć za wycieraczkami swoich samochodów kartki z informacją, że „Ikea.
15. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.
16. Property Design
q16
17. Radomszczanska.pl
q17
18. Safety, service n smile – WordPress.com
q18
19. Pl # astroturfing # polska # polityka # soros # fundacja # bekazlewactwa Tym razem „wojna światów” wydana Polskiemu Narodowi jest już naprawdę śmieszna.
20. Perełki Miłosierdzia
q20
21. Twoje Radio
q21
22. Safety, service n smile – WordPress.com
q22
23. Ludzie z poczuciem pustki, zagubieni w świecie szalonego – i szalejącego – przypadku, bezsensownych zbrodni i dziwacznych sytuacji, chcą wszystko „racjonalnie” wytłumaczyć – ofiara sobie zasłużyła, bogacze i politycy uwikłani są w wielki spisek, a za wszystkim stoją Illuminati.
24. HRstandard.pl
q24
25. 0 Pisałem już o tym w październiku ubiegłego roku – jeśli Kaczyński chce rządzić samodzielnie przez drugą kadencję i nadal mieć „swojego” prezydenta w 2020 roku, będzie musiał.
26. Twoje Radio
q26
27. Później niestety media częściej niż o sukcesach Zenka pisały o problemach jego syna.
28. Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Pomorza ujawnia, jak i kiedy skończy się kryzys i kto za tym wszystkim stoi.
29. «niewielka szklana szybka, okrągła lub wielokątna, wprawiana w ołowiane ramki, używana w średniowieczu do szklenia okien» [nie mam nic do.
30. Property Design
q30
31. Facebook – 登录或注册
q31
32. Najwyższy Czas!
q32
33. Gorzów Wlkp.
q33
34. – Stanisław Michalkiewicz ułatwia wyartykułowanie i zrozumienie problemów gospodarczych, związanych także np.
35. Włoska sieć sklepów Esselunga w związku z epidemią koronawirusa dowiezie za darmo zakupy l… Bruce – pies, który został pobity i podpalony przez bandę idiotów odnalazł nowy dom.
36. – Stanisław Michalkiewicz ułatwia wyartykułowanie i zrozumienie problemów gospodarczych, związanych także np.
37. PoGodzinach – Lca.pl
q37
38. Pleszew – NaszeMiasto.pl
q38
39. Z pastorału Jana Pawła II na pomniku przy bazylice w Wadowicach kilka dni temu zaczęła tryskać woda.
40. Paranormalne.pl
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: