Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jan Paweł Ii Cytaty O Ojczyźnie

1. Jan Paweł II wyjaśnia to dość obszernie w swym ważnym dziele Osoba i czyn i w różnych tekstach filozoficznych, które napisał zanim został papieżem.
2. Jan Paweł II do młodzieży
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q4
5. Dziennik Zachodni
q5
6. Www.swiatksiazki.pl
q6
7. Fundacja „Myśląc Ojczyzna – Im. Ks. Infułata Ireneusza Skubisia”
q7
8. WGospodarce
q8
9. Radio Maryja
q9
10. Polska Times
q10
11. „Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.
12. Jan Paweł II w kontekście współczesnych kontrowersji dotyczących pojęcia wolności, dokonał jasnych rozróżnień pomiędzy wolnością autentyczną, a jej pozorami.
13. Jana Pawła II o Ojczyźnie, Kościele, kapłaństwie i wielu innych sprawach w książce „Perełki Jana Pawła II” wydanej przez wyd.
14. Wiadomości – Gazeta
q14
15. SlidePlayer
q15
16. SlidePlayer
q16
17. Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
q17
18. Jan Paweł II, czyli Karol Wojtyła (1920 – 2005) był polskim duchownym rzymskokatolickim, biskupem pomocniczym krakowskim oraz arcybiskupem metropolitą krakowskim.
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Powrót odśwież Home » Parafia Międzyzdroje » O PARAFII » Twórczość » Cytaty św.
21. TVP Tygodnik
q21
22. Stressfree.pl
q22
23. Wiadomości – Dziennik.pl
q23
24. Najbardziej znane cytaty Jana Pawła II Kościół.
25. Osoba, która nie ma niczego, o co mogłaby walczyć, niczego ważniejszego niż osobiste bezpieczeństwo jest pożałowania godnym stworzeniem i nie ma szans na bycie wolnym, chyba że dzięki wysiłkom ludzi lepszych niż ona sama.
26. Daj nam szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce – Ojczyźnie naszej, byśmy Jej i Ludowi, Twoich zleceń nie zapomniawszy, mogli służyć uczciwie”.
27. Fundacja ART
q27
28. Dziennik Zachodni
q28
29. O dzieciach bardzo często wypowiadał się nasz wspaniały rodak, jakim był Jan Paweł II, teraz już Święty.
30. By nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.
31. Ojciec Święty mówi również o spotkaniu z Alim Agcą, o terroryzmie, o zagrożeniach i szansach jakie niesie wiek XXI.
32. Wiadomości – Gazeta
q32
33. Parafia Międzyzdroje
q33
34. Jan Paweł II bronił godności Polaków wobec ówczesnej władzy podkreślając, że każdy człowiek ma swoją osobistą godność, zasługuje na to, aby traktować go podmiotowo, a obywatele powinni mieć wpływ na losy swojego kraju.
35. Dolnośląskie
q35
36. Instytut Pamięci Narodowej
q36
37. Cytaty o Ojczyźnie i patriotyzmie Ostatnia modyfikacja tematu: Dział „Ciekawostki” Dział „Cytaty” Encyklopedia OKIEM – strona główna.
38. SlidePlayer
q38
39. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.
40. SlidePlayer
q40
41. O czasie O dobroci O domu O dzieciach O głupocie O jedzeniu O kobietach O książkach O marzeniach O miłości O nadziei O nauce O ojczyźnie O pracy O przyjaźni O rodzinie O rozstaniu O samotności O szczęściu O śmierci O tęsknocie O uśmiechu O walce O wojnie O wolności O życiu Oscar Wilde Paulo.
42. Kraków.Wyborcza.pl – Wyborcza
q42
43. To by tłumaczyło koszt tolerowania wyborców kwaśniewskiego w życiu we wspólnej ojczyźnie.
44. Wiadomości – Gazeta
q44
45. Jan Paweł II do Polaków o Ojczyźnie Podczas swych pielgrzymek do Polski Ojciec Święty Jan Paweł II podejmował wiele ważnych tematów.
46. WielkieSlowa.pl
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: