Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dzień Cytaty

1. – A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.
2. SMUTNE CYTATY na GORSZY DZIEŃ!? [#8]
Thank you for watching!
3. Projekt przywództwo
q3
4. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miłość sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
5. Cytaty z kategorii: Życzenia i dedykacje Serca ludzkie obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, bo wydaje się im, że nie są ich godne albo, że nigdy im się to nie uda.
6. Gdybyście szukali ciekawych cytatów, sentencji, aforyzmów do własnoręcznie wykonanej kartki z tej.
7. Czytamy bo kochamy
q7
8. Poniżej prezentujemy zestawienie romantycznych cytatów o miłości, które można wykorzystać i wysłać jako życzenia.
9. Chwilka Wytchnienia – Piękne cytaty i aforyzmy, Bogaty zbiór cytatów, aforyzmów, przysłów, wierszy, wierszyków i powiedzonek na różne okazje.
10. Miasto Dzieci
q10
11. Motywujące cytaty na każdy dzień.
12. Manufaktura Radości
q12
13. Towarzyszu podróży, zbudowałeś byt swój zasklepiając jak termit wyloty ku światłu i zwinąłeś się w kłębek w kokonie nawyków, w dławiącym rytuale codziennego życia.
14. „O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w ….
15. NaklejkiDekoracyjne.com
q15
16. Mam kilka wierszyków mojego autorstwa: Nie bądź smutny, Nie dąsaj się bo ci nie pasuje, Dzień Życzliwości ja ci dziś serwuje.
17. Miłe słowa na dzień dobry potrafią rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień, a jeśli nie zawsze można przekazać je osobiście, warto użyć do tego celu telefonu.
18. Xn–rzsoholiczki-5vb.pl
q18
19. APKPure.com
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Jeśli wciąż jesteście bombardowani informacjami o tej książce i nie wiecie, o co tak naprawdę chodzi, przedstawiamy 7 cytatów, które streszczą całą fabułę.
22. Postanowiłam zebrać kilka takich pozytywnych myśli, które z pewnością przypadną Wam do gustu, a może macie swoje ulubione hasło.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Wszystko-i-nic-cytaty
q24
25. Zjawiskowa.pl
q25
26. Centrum Sztuki Współczesnej – Toruń
q26
27. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet prezentujemy najciekawsze cytaty dotyczące.
28. Miłość, Cytaty, Słowa • Mysli.com.pl
q28
29. Obrazki, zdjęcia, animacje, fajne grafiki, zdjęcia na facebook.
30. Stressfree.pl
q30
31. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
32. Dzień Myśli Braterskiej uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i że wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku.
33. Takie plakaty są coraz bardziej popularne nie tylko jako upominki na Dzień Mamy, ale imieniny, urodziny czy Walentynki.
34. > Co prawda każdego roku ktoś przypomina o tych cytatach, ale są na tyle piękne, że warto do nich wracać.
35. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q35
36. Lubimy Czytać
q36
37. Nambia Cytaty
q37
38. Gazetawroclawska.pl
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: