Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nawet Jeśli

1. Centralne Biuro Śledcze Policji zlikwidowało osiem agencji towarzyskich, zatrzymując przy tym 11 osób.
2. Smolasty feat. Otsochodzi – Uzależniony [Official Music Video]
Thank you for watching!
3. […] stanowiła odpowiedni system odniesienia, co kwestionuje Komisja, sposób, w jaki irlandzki organ podatkowy wdrożył art.
4. Wierzycielowi będzie przysługiwać rekompensata od dłużnika w wysokości 100 euro, gdy wartość świadczenia pieniężnego jest równa lub wyższa od 50 000 złotych.
5. Komputer Świat
q5
6. Nawet jeżeli mamy te dokumenty, to jest fizycznie niemożliwe, aby w dwa miesiące je odszukać, skopiować i przekazać.
7. MEMy – Tapety na Pulpit
q7
8. Perspektywa odpowiednia i nawet nie musi się schylać, co mogłoby być uznane za nietakt, przez starsze panie – z kolei oburzone „widokiem krocza”.
9. Jako europejski leader w branży flash sales współpracujemy z ponad 7000 uznanych marek, aby codziennie dostarczać Ci wspaniałych okazji do zakupów z wielu kategorii, takich jak moda, dom i akcesoria.
10. […] stanowiła odpowiedni system odniesienia, co kwestionuje Komisja, sposób, w jaki irlandzki organ podatkowy wdrożył art.
11. Od kilkuset tysięcy do nawet kilkunastu milionów złotych rocznie – tyle samorządy wydają na utrzymanie systemów rowerów miejskich.
12. Wyborcza.pl
q12
13. Dystrybucja Katolicka
q13
14. Łukasz został nawet sołtysem, a na jego weselu bawiła się cała miejscowość.
15. Mobtech – Interia
q15
16. Anna Kamińska z Katedry i Kliniki Okulistyki Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przewodnicząca Sekcji Jaskry Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
17. Święty Jacek
q17
18. Zamyslenie.pl
q18
19. […] stanowiła odpowiedni system odniesienia, co kwestionuje Komisja, sposób, w jaki irlandzki organ podatkowy wdrożył art.
20. Wszystkie definicje i objaśnienia Jak Się Pisze (wliczając w to „Nawet czy nawed”) opierają się o słownik języka polskiego, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione informacje są wiarygodne i w 100% pewne.
21. Skrzydła Rozwoju
q21
22. MamForme.pl
q22
23. Memy – Jeja.pl
q23
24. Wydawnictwo Poznańskie Studia Polonistyczne
q24
25. Dlatego szukając ciekawych tematów, gości dobieramy – za i przeciw.
26. Demotywatory
q26
27. Szybka pożyczka online to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy, a nie mają czasu na skomplikowane formalności.
28. Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: „Nawet” – jaka to część mowy.
29. Pl – Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.
30. Lewica ma rigcz
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: