Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mówić Do Rzeczy

1. 2019 · „Pora mówić nara” to kolejny singiel, z nadchodzącego albumu pt.
2. BONUS Łazienkowe opowieści | ODC. 211 | mama lama
Thank you for watching!
3. Tygodnik Polityka
q3
4. Tutaj konieczna jest konsultacja ze specjalistą-neurologiem, który na pewno powiedziałby znacznie więcej i zlecił wykonanie.
5. Mężczyźni i kobiety myślą w inny sposób i jeśli nie będziesz ostrożny to możesz popaść w nie lada tarapaty.
6. LeanCenter.pl
q6
7. 8 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś mówić partnerowi (chyba że chcesz zerwać) 8 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś mówić partnerowi (chyba że chcesz zerwać) ciekawostki.
8. Zdecydowanie nie powinno mówić się do dzieci takich rzeczy jak: „Poczekaj, niech tylko twój ojciec wróci z pracy” czy „Szkoda, że nie jesteś bardziej jak twoja siostra”, ale jest jeszcze więcej mniej oczywistych rzeczy, których nie powinno mówić się dzieciom, dla ich i twojego własnego dobra.
9. Alkopoligamia.com
q9
10. Fakty – Interia
q10
11. Oto moja lista: Bądź grzeczny/grzeczna, bo zabierze Cię pan/policjant/baba jaga tudzież pójdziesz do szpitala i tym podobne.
12. Demotywatory
q12
13. Sprawdź, jakich rzeczy inteligentny człowiek by nigdy nie powiedział.
14. Choć dla ciebie to krótkie zdanie brzmi raczej nieszkodliwie, psychologowie twierdzą, że jest agresywne i ….
15. Nie mogę przestać myśleć, że za kilka lat taka osoba będzie na innej rozmowie rekrutacyjnej mówić dokładnie to samo, tylko o naszej firmie.
16. Gdzie Zjeść Na Śląsku
q16
17. Blog Ojciec
q17
18. Dla rodziców nie musisz być fajny, zabawny, dusza towarzystwa na imprezach… Nie opuszcza cię nawet gdy się zmienisz gdy się zqmkniesz od świata, gdy ich nie będziesz chciał do siebie dopuścić.
19. Czasami najprostsze słowa mogą mieć na kogoś niezwykle głęboki wpływ.
20. Ograniczam Się
q20
21. SlidePlayer
q21
22. To są rzeczy, które usłyszałam w ciągu ostatnich trzech miesięcy od osób, którym się ujawniłam jako dziewczyna w spektrum.
23. Nie mamy na to pytanie prostej odpowiedzi, ale możemy podpowiedzieć, czego dzieciom nie mówić.
24. Młody Elbląg
q24
25. Interia – Kobieta
q25
26. Silesia Smakuje
q26
27. Memy – Jeja.pl
q27
28. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa, by zadbać o siebie, by być lepszym człowiekiem.
29. Ta wypowiedź bardzo mnie dotknęła — powiedział na antenie radiowej Jedynki wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, komentując słowa marszałka Tomasza Grodzkiego o Jarosławie Kaczyńskim.
30. Fundacja Praca Moc Energia
q30
31. Gdzie Zjeść Na Śląsku
q31
32. II Liceum Ogólnokształcące
q32
33. Jeśli chcesz, żeby dziecko było spokojne i posłuszne, nie możesz tracić przy nim kontroli i mówić rzeczy, których będziesz.
34. Mama w Formie
q34
35. Wyborcza.pl
q35
36. Malvina Pe.
q36
37. Możemy czuć się w pracy swobodnie, ale są takie rzeczy, których nigdy nie powinniśmy mówić – od komentarzy, które sprawiają, że wydajemy się mało profesjonalni po stwierdzenia, przez które możemy zostać ocenieni jako dziwni czy nawet niegrzeczni.
38. Co to znaczy wyrzucać (kogoś) poza nawias [za burtę] Definicja Gdy okazało się, iż Mietek jest w kręgu podejrzanych o kradzież, ludzie wyrzucili go poza.
39. Kliknij w zdjęcie, aby przekonać się, czego lepiej nie mówić rodowitym warszawiakom.
40. Dom Pełen Pomysłów
q40
41. 10 rzeczy, które rodzic powinien mówić swojemu dziecku 1 z 11 „Cieszę się, że mam taką córę/syna, jak ty” (123rf) Rodzic powinien nauczyć dziecko wyrażać uczucia oraz zadbać o jego samoocenę.
42. Demotywatory
q42
43. Demotywatory
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: