Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Osho Cytaty O Miłości

1. Osho, szeroko znany również jako Bhagwan Shree Rajneesh.
2. Największy problem miłości
Thank you for watching!
3. Mówił o miłości, świadomości i rozwoju osobistym – cytaty Osho są prawdziwym prezentem dla każdego, kto chce zadać sobie pytania, zaglądając wgłąb siebie.
4. Jak się zejdą przeciwnicy Osho, wysłuchasz masę strasznych sektowych historii, jak się zejdą zwolennicy, dowiesz się że to wymysły jego sekretarki, zawiedzionych uczniów, czy amerykańskiej propagandy która, co prawda to prawda, była bardzo ostro przeciw niemu zwrócona.
5. Demotywatory
q5
6. Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą.
7. Szczęście na co dzień – WordPress.com
q7
8. Rozmowy z wiatrem
q8
9. I w księżycowym blasku promieni, Rwąc kwiaty marzeń na srebrnej mgle, Uwierzmy, żeśmy sercem złączeni W pierwszej miłości rozkosznym śnie.
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Przewodnik duchowy
q11
12. ” Osho Staję się tym, kim chcę być, jestem ogarnięty, przepełniony dobrymi uczuciami, swobodą, wolnością i lekkością – żyje we mnie miłość.
13. Szuflada.net
q13
14. Osho, szeroko znany również jako Bhagwan Shree Rajneesh.
15. Psychozytywnie.pl
q15
16. Wolność to po prostu sposobność do znalezienia definicji siebie, prawdziwej, autentycznej indywidualności i radość z czynienia świata wokół siebie nieco lepszym i piękniejszym.
17. W 1985 roku była sekretarka Osho o imieniu Sheela twierdziła (w amerykańskim programie „60 Minutes”), że Osho zażywał codziennie 60 mg Valium.
18. Moje pasje, mój świat
q18
19. Almanach Miłosny
q19
20. Sprawdzone cytaty
q20
21. Notatki Beaty. Empatia online. – WordPress.com
q21
22. Przewodnik duchowy
q22
23. Mojkolordnia – WordPress.com
q23
24. UZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat
q24
25. ” Osho Staję się tym, kim chcę być, jestem ogarnięty, przepełniony dobrymi uczuciami, swobodą, wolnością i lekkością – żyje we mnie miłość.
26. Blog.CzaryMary.pl
q26
27. Miłość i prawda nie potrzebują żadnych uzasadnień, ponieważ są r z e c z y w i s t o ś ć i ą samą w sobie.
28. Rozmowy z wiatrem
q28
29. Photoblog.pl
q29
30. Strona Główna › Inspirujące › 102 krótkie cytaty, które sprawiają mi najwięcej przyjemności.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: