Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Las Wiersz

1. Pisanie wierszy o lasach Również każdy z Was może napisać wiersz o tym jak patrzył się na szeleszczące gałęzie, utkane w konarach rozpostartych rąk drewnianych kolosów.
2. Telefon – Gdzie są pieniądze?
Thank you for watching!
3. Zamek Czyta
q3
4. Odgadywanie zagadek przygotowanych na kolorowych kartkach.
5. Fizyk w podróży
q5
6. DocPlayer.pl
q6
7. Jej wiersze są zmienne w nastroju, oprócz liryzmu i refleksji zawierają elementy dowcipu i groteski, chętnie odwołują się do świata wyobraźni i humoru.
8. Przeczytaj swojemu dziecku, jego ulubiony wiersz.
9. ZMORY WIOSENNE: Biegnie dziewczyna lasem.
10. Polskie Krajobrazy
q10
11. Wiersz: LAS Las ma swoje milczenia i wielką białą ciszę lecz gra czasem hymn smutku gdy się mocno koł – Wiersze.
12. SlidePlayer
q12
13. Janów Lubelski
q13
14. Express Kaszubski
q14
15. Demotywatory
q15
16. Otacza mnie Betonowy las Otacza mnie świata hałas wokół mnie ciche drewno cicha strona lewa słyszę krzyki z lasu betonowego słyszę krzyki z tego lasu cichego dwie ręce, dwie nogi, bestie zmierzają w moim kierunku w głowie krzyk, „ratunku.
17. Listopady Cale życie zrywam się i padam, jakbym w piersi miał wiatr na uwięzi, i chwytają mnie złe listopady czarnymi palcami gałęzi.
18. Janów Lubelski
q18
19. Patton – Flog
q19
20. Jedna grupa recytuje wiersz, druga – tworzy „muzykę jesieni” – wykorzystują wg wyboru naturalne efekty akustyczne (tupanie, pukanie itp.
21. Fotocity.pl
q21
22. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
23. DocPlayer.pl
q23
24. Prehistoria – Dinozaury, człowiek prehistoryczny – materiały edukacyjne dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
25. Księgarnia Edukacyjna
q25
26. DocPlayer.pl
q26
27. Dziennik Leśny
q27
28. Teksty anonimowych wierszyków – dziecięcych wyliczanek i rymowanek, wierszyk Gęsty las.
29. Jacek Kaczmarski
q29
30. Las – kompleks roślinności swoisty dla danego kontynentu geograficznego, charakteryzujący się dużym udziałem drzew rosnących w zwarciu, wraz ze światem zwierzęcym i różnymi czynnikami przyrody nieożywionej oraz związkami, które między nimi występują.
31. Zdaniem Szota
q31
32. Las – wiersz Jana Kasprowicza z antologii Ziemia polska w pieśni (cykl W szumie drzew) Las – wiersz Antoniego Lange: wydanie z 1906 roku – w cyklu Deuteronomion.
33. A-dlaczego – przedszkole publiczne
q33
34. Edward Słoński – Ta, co nie zginęła Rozdzielił nas, mój bracie, zły los i trzyma straż — w dwóch wrogich sobie szańcach patrzymy śmierci w twarz.
35. Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
q35
36. Przedszkola
q36
37. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne.
38. Wacom Gallery
q38
39. Ruda Śląska
q39
40. Oficyna Wydawnicza Impuls
q40
41. Puste już pole – pełno w stodole bo zżęty kłos, bo zżęty kłos.
42. Jak w nim pięknie i bajecznie, nadziwić się nie mogę, grzybów pełno dookoła, jakiś ptak w oddali śpiewa.
43. Lesie posłuchaj mówię do ciebie jak brat do brata lesie przyjmij mnie nade mną też jest niebo też wyrastam z korzeni też jestem skazany na ścięcie też szemrzę i tajemnice skrywam przyjmij mnie przed wejściem zdejmę buty podniosę wysoko głowę pomodlę się do buka ja też chcę mieć pion.
44. Czy wspomnisz dzień młodości – najdalszy od ciebie – Za tę jego najdalszość, za odlot w podniebie, Za to, że w noc konania nie przestał być dniem.
45. Szkolne Blogi
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: