Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Piękno I Brzydota

1. Piękno, wysokiej klasy wartość estetyczna, wyra-ża uporządkowanie wewnętrzne, doskonałość, przej-rzystość strukturalną, harmonię przekładającą się na pozytywne przyjemności wzrokowe, słuchowe itp.
2. Jestem z Patointeligencji. Wolę brzydotę od piękna…. FLORAL BUGS vs YURKOSKY | FIFA 20
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Jeśli tak brzydki, jakiej był piękności, Gdy przeciw Stwórcy stroszył brew do góry — Słuszna, iż zwie się źródłem wszelkiej złości.
5. Jednakże nie prawdziwe, ponieważ to brzydota charakteryzuje nasz świat.
6. Zasadniczo chciałabym opowiadać o smokach i przedstawiać je w świetle krwiożerczych bestii oraz inspirującego natchnienia dla poetów, pisarzy innymi słowy przedstawić je w tych dwóch.
7. Podług interpretacji klasycznych i tradycyjnego spojrzenia na sztukę w idei piękna w całym uniwersum nie mieszczą się elementy zła i deformacji.
8. Mgok.sompolno.pl
q8
9. Demotywatory
q9
10. Forum Kobiet
q10
11. Także poznanie samego piękna zostało spłycone, ponieważ głównym czynnikiem który uświadamia nas o obecnym pięknie jest instynkt i jeden ze zmysłów.
12. Kraina Wędrujących Wysp
q12
13. Ilya Repin, Eugeniusz Wasiliewicz Pawlow na sali operacyjnej, 1888, Tretyakov Gallery, Moskwa, domena publiczna.
14. Ilekroć mówię „tak”, widzę już, ile „nie” mnie to kosztować będzie.
15. Temat nieco filozoficzny,ale czasami warto odpocząć od afer,korupcji,polityki,bezrobocia i innych tego typu rzeczy.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. , zdjecie pod tytulem Piękno i brzydota czasem idą w parze autorstwa Konsul z galerii Reporterskie , Forum Fotograficzno-Towarzyskie u Kozi.
18. Demotywatory
q18
19. Kultura – Dziennik.pl
q19
20. Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie.
21. Piękno brzydoty w sztuce współczesnej na przykładach dzieł łódzkich artystów plastyków / Justyna Groblińska // W : Piękno i brzydota w ujęciu artystycznym i humanistycznym / redakcja Sylwia Romecka-Dymek, Artur Gałkowski, Adrianna Grudzińska-Pham.
22. To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty.
23. 11, 22:03 Kto w Jeżycjadzie jest, Waszym zdaniem, piękny, a kto brzydki i dlaczego.
24. Mgok.sompolno.pl
q24
25. Demotywatory
q25
26. Wsm.opole.pl
q26
27. Jej Perfekcyjność
q27
28. Piękno i brzydota czyli estetyka w zarządzaniu – forum Zarządzanie – dyskusja W licznych dyskusjach widać, że w zarządzniu pewne rzeczy nam się podobają a inne.
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Stop wasting time in meetings and be more productive at work.
31. Mistrzowie.org
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: