Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Rutyna W Życiu

1. Może się wydawać, że w życiu dziecka rutyna nie jest potrzebna, skoro po wkroczeniu w dorosłość stanie się już nieodłącznym elementem życia.
2. Dzień z życia niemowlaka i mamy na urlopie macierzyńskim / rutyna dzienna i nocna
Thank you for watching!
3. Www.codziennarutyna.pl
q3
4. Wiem że jest ważna w życiu dziecka, no wiec u nas wszystko jak w zegarku o 13 obiad, o 15 spanie (, mała 10 miesięcy) o 16.
5. Socjopatka.pl
q5
6. Cud Narodzin
q6
7. Moglie e Mamma
q7
8. Demotywatory
q8
9. Od kiedy jestem matką i opiekuję się niemowlakiem a przy okazji mam jeszcze masę innych rzeczy do zrobienia, odkrywam jakim cudownym narzędziem jest rutyna.
10. Tylko w całej tej jej pedanterii jeszcze do niedawna zadziwiał mnie fakt, że ona nigdy sprzątać nie lubiła.
11. Bieganie.pl
q11
12. Kasia Nowosielska
q12
13. Demotywatory
q13
14. Polskie Radio
q14
15. Nasza rutyna, nasze powroty, nasze trzecie i następne “kocham cię”, nasze wygłupy i smutki każdego wieczora.
16. Musi sobie poradzić z nowymi widokami, dźwiękami, bodźcami i nauką podstawowych czynności (nawet rozróżnianiem dnia i nocy.
17. Niedawno pisałem, że przełamanie rutyny w związku to doskonały sposób na polepszenie naszych relacji z drugą połówką oraz podniesienie libido (o tutaj: Jak łatwo i skutecznie dbać o udane życie intymne).
18. Zaraz-wracam.pl
q18
19. Dla dziecka jest jednak czymś niezbędnym – czymś, co staje się rytuałem i daje mu poczucie bezpieczeństwa czy stabilizacji.
20. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
21. Fit Life — Slow Life — Happy Life
q21
22. Zwierciadlo.pl
q22
23. Pozytywnie o życiu
q23
24. Pięknie jest żyć
q24
25. W przedszkolu chłopcy się w Tobie kochali, w szkole byłaś znana z tego, że każdy zna Twoje imię, nazwisko oraz ukradkiem pokazuje na Ciebie palcem, myśląc że nie widzisz.
26. Demotywatory
q26
27. Dzielnica Rodzica
q27
28. Punkt Stwarzania – WordPress.com
q28
29. Wysokie Obcasy
q29
30. Torba Reportera – Reportaż w praktyce
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: