Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dalai Lama Cytaty

1. As the political and spiritual leader of the Chinese province of Tibet, the Dalai Lama’s tireless and decades-long work as a builder of bridges, seeker of peace, and campaigner for.
2. Jak Powstał Film Doktor Strange?
Thank you for watching!
3. Dalajlama, zapytany o to, co go najbadziej zadziwia w ludzkości, odpowiedział: człowiek – napisał w Praca: „Człowiek.
4. Dalai Lama | Autorzy | Optitube
q4
5. Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże.
6. Krytyka Polityczna
q6
7. Żyj świadomie
q7
8. Źródło: Dalai Lama urges students to shape world, „Seattle Times”, 15 maja 2001.
9. Piotr Borwin Coaching
q9
10. Krytyka Polityczna
q10
11. Dalai Lama – the balance &plus.
12. Tibeťané jej tradičně považují za převtělence předchozího dalajlámy, je považován za duchovního vůdce Tibeťanů.
13. Mnich buddyjski wędruje po kraju, szuka dziecka, które przeznaczone jest na następcę XIII Dalajlamy.
14. Jednak cytaty zdobiły również okładki i marginesy zeszytów, strony w kalendarzu, czy po prostu jakieś luźne kartki, które miałam pod ręką w czasie czytania, a które potem trafiały do pamiętnika.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
17. Trec Nutrition
q17
18. To nie jest książka z rodzaju „jak zarobić i się nie narobić by cieszyć się życiem”, nie ma nic do czynienia z materializmem, lecz ze stanem umysłowym, bowiem wszystko zależy od tego, to to określa nasze podejście do różnych życiowych sytuacji i ciągnie za sobą ….
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. TenStickers
q20
21. ♡♡♡ na Cytaty – Zszywka.pl
q21
22. Przewodnik duchowy
q22
23. Każdy zna najpopularniejsze cytaty o miłości czy cytaty o przyjaźni, jednak czasem dużo osób zapomina, że miłość i szczęście mają ze sobą wiele wspólnego.
24. Demotywatory
q24
25. Twoje lekcje prywatne
q25
26. DALAI LAMA: myśli antologiczne Lhamo Dhondup le 6 lipca 1935 w Taktser w prowincji Qinghai (Amdo) w Chinach jest 14 e Dalajlama.
27. Hala targowa
q27
28. Przynajmniej w moim odczuciu, stanowią kwintesencję mądrości, którą każdy człowiek powinien poznać.
29. ASZdziennik
q29
30. Michał Pasterski
q30
31. Victor Mochere
q31
32. Do More. Be More.
q32
33. Inspirująco.pl
q33
34. Peace is, I think, the manifestation of human compassion.
35. Ostatnio wiele takiej mądrości odnajduję w cytatach Dalajlamy XIV i w tym artykule dzielę się z Tobą tymi, które najbardziej mi dały do myślenia.
36. Wesele z klasą
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: