Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przysłowia O Nauce

1. Odpowiedź na: Przysłowia, sentencje i aforyzmy o pracy Ciężka praca i brak rozrywek, sprawiają że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.
2. Przysłowia z kalendarza – Język polski, Klasa III – Eduelo.pl
Thank you for watching!
3. Blog FISZKI.pl
q3
4. Skoro przysłowia to skarbnica mądrości, zaś absolutnie każdy kociarz wie, jakie zwierzę jest najmądrzejsze na świecie – dziś krótki przegląd porzekadeł i aforyzmów.
5. National Geographic
q5
6. Wszystkie Angielskie Na Agnieszki Na andrzejki Na Barbary Na Bartłomieja Na Boże Narodzenie Na Jana Na Józefa Na Łucji Na Marcina Na Michała Na Nowy Rok Na pogod.
7. Jest Pozytywnie
q7
8. Wenn die Katze aus dem Haus ist, tanzen die Mäuse auf dem Tisch.
9. Stara Dobra Książka
q9
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. GRATIS – Angielski – inspiracje do nauki
q11
12. Przysłowia polskie, wybór i oprac.
13. Hiszpańskie aforyzmy i przysłowia: No siempre las cosas salen como se quiere – Nie zawsze, wszystko idzie po naszej myśli l amor con amor se paga.
14. Poniżej znajdują się przysłowia angielskie z ich polskimi odpowiednikami.
15. Manufaktura Radości
q15
16. Statystyki oglądalności strony Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach , z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
17. TalentowiSKO
q17
18. Czego się za młodu nauczysz, na starość jakbyś znalazł.
19. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, wiele osób dzieliło się swoimi przemyśleniami pod tymi wpisami 🙂 Dlatego też postanowiłam napisać post blogowy, o tutaj właśnie, na temat tych mądrości życiowych.
20. Mjakmama.pl
q20
21. A bad workman always blames his tools – kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy A burnt child dreads fire – raz sparzony na zimne dmucha A fool and his money are soon parted – głupota i pieniądze nie idą w parze A friend in need is a friend indeed – przyjaciół poznaj się w biedzie A penny saved is a penny earned – ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.
22. Po całym stresującym tygodniu pracy, kilka godzin w ciszy, spokoju ma skutek wprost terapeutyczny.
23. Strefa Angielskiego online
q23
24. Blog Fiszkoteki – Fiszkoteka
q24
25. Hiszpański na luzie
q25
26. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
27. Oto najbardziej przydatne i ciekawe przysłowia o pracy: Bądź pracowity, nie będziesz bity.
28. Gdy na drodze staną jakieś trudności, to trudno pozostać optymistycznie nastawionym i w takich chwilach inspirujące cytaty o nauce języków mogą się przydać.
29. DocPlayer.pl
q29
30. Jak oszczędzać pieniądze
q30
31. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q31
32. Blog o języku niemieckim – Łukasz Tyczkowski
q32
33. Aforyzmy, przysłowia i cytaty o szkole, edukacji, nauce, nauczaniu, lekcjach, klasach, ocenach, podręcznikach, zeszytach, uczniach, nauczycielach, wychowaniu, ocenach.
34. DocPlayer.pl
q34
35. Lifehacking.pl
q35
36. :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
37. Przysłowia i powiedzenia o nauce towarzyszą człowiekowi przez całe życie.
38. CourseFinders
q38
39. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.
40. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich.
41. Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w …
q41
42. Antykwariat ODYSEJA
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: