Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jake A Gyllenhaala

1. Jego tata, Stephen Gyllenhaal, jest reżyserem, a mama, Naomi Foner, scenarzystką.
2. John Mulaney Got Jake Gyllenhaal to Go Crazy for Sack Lunch Bunch
Thank you for watching!
3. Filmbuk – Weebly
q3
4. Przyglądając się i analizując jego grę aktorską, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Jake Gyllenhaal jest jak wino.
5. NaEKRANIE.pl
q5
6. Spider’s Web
q6
7. Onet Kultura
q7
8. Redakcja The Illuminerdi dotarła do informacji, według których Sony Pictures chce ponownie zatrudnić Jake’a Gyllenhaala, który miałby tym razem otrzymać solowy film.
9. Jake’a Gyllenhaala mogliśmy ostatnio zobaczyć w takich produkcjach, jak Okja, gdzie wcielił się w postać dr Johnny’ego Wilcoxa, czy w mrocznych Zwierzętach nocy Toma Forda.
10. Movies Room
q10
11. Onet.Kultura
q11
12. W kinie musiał pojawić się prędzej czy później – mając za rodziców reżysera Stephena Gyllenhaala i scenarzystkę Naomi Foner, świat filmu i związanego z nim sukcesu poznał doskonale.
13. Znamy tajemnice największych telewizyjnych produkcji.
14. Onet Kultura
q14
15. Film – Dziennik.pl
q15
16. Movies Room
q16
17. Onet Kultura
q17
18. The 39-year-old actor was spotted heading out for a solo run to pick up a few sweet treats in Notting Hill on ….
19. Film.org.pl
q19
20. 2019 13:32 Jake Gyllenhaal próbuje zjeść posiłek w kostiumie Mysterio [WIDEO] W ramach promocji filmu „Spider-Man: Far From Home” na Instagramie Jake’a Gyllenhaala pojawiło się zabawne wideo, w którym aktor przebrany za Mysterio usiłuje skonsumować posiłek.
21. Również obsada jest na ten moment bardzo ciekawa – w filmie zobaczymy między innymi takie gwiazdy jak Jessica Chastain i Jake Gyllenhaal, którego gracze mogą pamiętać choćby z adaptacji Prince of Persia.
22. 2017 · Wielkie, charakterystyczne, niebieskie oczy i przejmujące spojrzenie to cechy charakterystyczne Jake Gyllenhaala.
23. Jeśli czułem się głodny, wiedziałem, że zmierzam w dobrym kierunku” – przygotowując się do roli w „Wolnym strzelcu” Jake Gyllenhaal wpadł na dość radykalny pomysł, by jego bohater Lou wyglądał na.
24. Od kilku miesięcy ćwiczę na siłowni trening na masę, przybrałem kilka kilogramów na wadze jednak mocno w dół spadła moja wydolność.
25. Movies Room
q25
26. Onet Kultura
q26
27. Onet Kultura
q27
28. Onet Kultura
q28
29. Film – Dziennik.pl
q29
30. Jego matka (Naomi Foner) jest scenarzystką, ojciec (Stephen Gyllenhaal) reżyserem, a siostra (Maggie Gyllenhaal).
31. Film – Dziennik.pl
q31
32. Kino Kosmos
q32
33. Ameryka już okrzyknęła Kirsten Dunst i Jake’a Gyllenhaala „The cutest Hollywood couple” – najbardziej uroczą parą Hollywood.
34. Interia Film
q34
35. Jake Gyllenhaal Celebrity Profile – Check out the latest Jake Gyllenhaal photo gallery, biography, pics, pictures, interviews, news, forums and blogs at Rotten Tomatoes.
36. Biography.com
q36
37. Jake Gyllenhaal, właściwie Jacob Benjamin Gyllenhaal[1] – amerykański aktor filmowy i teatralny.
38. Niezwykła mieszanka psychodelii, dramatu o nastolatkach i science-fiction okazała się niesamowitym polem do popisu dla Jake’a i do dziś pozostaje jedną z jego najlepszych ról.
39. Onet Kultura
q39
40. Rosyjskie wielbicielki Jake’a Gyllenhaala szalały, gdy gwiazdor pojawił się w Moskwie na premierze swojego najnowszego filmu „Książę Persji: Piaski czasu”.
41. Onet Kultura
q41
42. Spider’s Web
q42
43. To historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire’a i Jake’a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara.
44. NaEKRANIE.pl
q44
45. Wyborcza warszawa
q45
46. PlanetaGracza.pl
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: