Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Boje Sie Ludzi

1. Odkad pamietam nie mialam wielu znajomych , balam sie ludzi , bo myslslsm ze jestem beznadziejna i ze nikt mnie nie polubi:( i tak jest do dzisiaj.
2. happysad – tak się boje (nieprzygoda)
Thank you for watching!
3. Zwyczajnie boje sie ludzi,Daje ostatni przykład- wczoraj u nas byl facet do pomiaru mebli to jak mowil do mnie nie patrzyłam sie na niego tylko wzrok gdzies obok,jak cos mowil to nawet nie rozumiałam o czym mowi.
4. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q4
5. Mateusz Grzesiak Blog
q5
6. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q6
7. Joe Monster
q7
8. Im osoba ma większy autorytet, osiągnięcia życiowe tym bardziej się boję szczególnie jeśli mnie zna bo takich totalnie obcych tez się nie boję bo oni nic o mnie nie wiedzą.
9. Memy – Jeja.pl
q9
10. Liczy się Wynik
q10
11. Demotywatory
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Demotywatory
q13
14. Boję się praktycznie wszystkiego – pisze nasza czytelniczka – utraty zdrowia, polityki, innych ludzi, samodzielności… Co zrobić, by przezwyciężyć tę fobię i żyć normalnie.
15. Czekamy na kolejny atak, i kolejne madrosci, tez bym sie opisal, sie pouzalal, ale peaka wole wykorzystac na lepsze rzeczy,peace Na górę Re: przez amfetaminę boje się ludzi.
16. To, jak postrzegają nas inni, w dużej mierze wpływa na kształtowanie się naszego obrazu o nas samych.
17. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q17
18. Demotywatory
q18
19. Z tego stresu, że nie rozumiem tego co mówią i odpowiadam takimi półsłówkami, bo nie wiem o co chodzi i to wygląda dziwnie, jakbym.
20. Opole – Wyborcza.pl
q20
21. Bezuzyteczna
q21
22. Czemu boje sie policji, bardziej niż tych ludzi złych, którzy maja na świat zły wpływ.
23. Witam wszystkich, mój problem polega na tym,ze boję sie ludzi,unikam ich,nie umiem rozmawiać i wyluzować się.
24. Demotywatory
q24
25. Onet Kultura
q25
26. Demotywatory
q26
27. Raz już pracowałam i za każdym razem gdy rozmawiałam z szefem to strasznie się pociłam, zapominałam co mówi ze strachu.
28. To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty.
29. Uniwersytet SWPS
q29
30. Zacznę od tego że mam przyjaciół i w ich otoczeniu jestem śmiałą osobą, nawet do innych i nikt pewnie nigdy by nie pomyślał że mogę mieć z tym problem bo jestem dość towarzyską osobą.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: