Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Fizyce

1. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
2. O METODZIE NAUKOWEJ I GRAWITACJI – rozmowa z magistrem fizyki.
Thank you for watching!
3. Dziennik Zachodni
q3
4. Zauważyłem, że nawet ludzie którzy twierdzą iż wszystko jest przesądzone i nic nie możemy zmienić, patrzą na boki zanim przejdą przez drogę.
5. Rzeczą popularyzatora jest zabrać słuchacza do windy, z której nie zobaczy ani pośrednich pięter, ani pracą wieków ozdobionych komnat.
6. Księgarnia PWN
q6
7. Studylibpl.com
q7
8. Skarbnica zainteresowań
q8
9. Generacja Smart
q9
10. Politechnika Warszawska
q10
11. Wiadomości – Gazeta
q11
12. Faktopedia.pl
q12
13. Fizyka Życia
q13
14. Www.fuw.edu.pl
q14
15. Fizyka w zetknięciu z rzeczywistością codziennej chemii, pozostanie jedynie w sferze wielkich teorii.
16. Demotywatory
q16
17. Wiadomości – Gazeta
q17
18. Zadania fizyczne, testy maturalne i odpowiedzi, wzory fizyczne, poradniki, inne.
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Napiszcie kto to mówił, w jakiej to było książce itp.
21. Historia jest dziełem człowieka, a nie sił przyrody, nieubłaganej dialektyki, ducha dziejów czy czegoś podobnego.
22. Znacie jakieś fajne cytaty do napisania na pierwszej stronie zeszytu.
23. Astronomia zrodziła się z przesądów, elokwencja z ambicji, nienawiści, fałszu i pochlebstwa, geometria z chciwości, fizyka z próżnej ciekawości, nawet filozofia moralna z ….
24. Ale przede wszystkim – o dopplerowskiej euklidesowej fizyce galileuszowskiej, w której relatywistyczne paradoksy nie zniekształcają źródła ale obrazy którymi źródła oddziaływają.
25. Elektrostatyka Zadanie 1 – Kula o masie m, obdarzona ładunkiem q1, porusza się z prędkością v, w kierunku drugiej – początkowo nieruchomej – kuli o masie m2 i ładunku q2 Jak dobrze Polacy znają fizykę.
26. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q26
27. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q27
28. Posted in DOWCIPY Tagged elektryczność, suchary fizyczne, dowcipy fizyczne, fizyka humor, fizyczne suchary dowcipy fizyczne, fizyka żarty, żarty fizyków, żarty o fizyce, żart o fizykach, śmieszne teksty o fizyce, śmieszne prawa fizyki, śmieszne zadania z fizyki, fizyka na wesoło, fizyka na wesoło prezentacja, zasady fizyki na.
29. Fizykaleczyce.weebly.com
q29
30. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
31. MEMy – Tapety na Pulpit
q31
32. Demotywatory
q32
33. Obszerny zbiór mądrych aforyzmów, trafnych i dowcipnych sentencji oraz złotych myśli z kategorii nauka – autorstwa Andrzeja Majewskiego.
34. Odnosi się wobec mnie wulgarnie, cytuję: „Ej majster, ile mam tych materacy przynieść.
35. Woman advice.pl
q35
36. Wiadomości – Gazeta
q36
37. „W matematyce, jak w żadnej innej nauce, cały gmach jest zbudowany na niewielu podstawowych zasadach, zgodnie z prawami, które mają charakter konieczności.
38. SlidePlayer
q38
39. News – O.pl Polski Portal Kultury
q39
40. Joe Monster
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: