Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Ludzie Się Nie Zmieniają

1. Nie miałem pojęcia o miłosći, Bawiłem sie, a inni toneli w zazdrości, Codziennie, o poranku pierwszą myślą była, Ta wczorajsza piękna, namiętna dzie.
2. `. Ludzie nie zmieniają się bez powodu.Zmieniają się pod wpływem pewnych zdarzeń i osób
Thank you for watching!
3. Fandemonium
q3
4. To connect with Fałszywi ludzie się nie zmieniają, join Facebook today.
5. Koci Obiektyw – Flog.pl
q5
6. Demotywatory
q6
7. Demotywatory
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Wynika to z tego, że osoby, które tkwią w takich, czy innych złych nawykach, myślą bardzo jednostronnie.
10. Demotywatory
q10
11. Ludzie się zmieniają, ale nie wszyscy oczywiście, więc nie generalizuj.
12. Demotywatory
q12
13. Nigdy nie zapominaj, że wystarczy jeden człowiek, albo jedna myśl, żeby zmienić swoje życie raz na zawsze.
14. Przez chwilę zastanawiam się co mogło sprawić, że tak się czuje i nagle przypominam sobie, że przecież nikt się jej nie zapytał czy chce jechać z nami.
15. Możesz mieć niezłych skrzydłowych, błyskotliwego napastnika czy solidną obronę, ale jak w bramce stoi rzadkiej maści parodysta, to poziomu.
16. Joe Monster
q16
17. Demotywatory
q17
18. See more of Fałszywi ludzie się nie zmieniają on Facebook.
19. I to właśnie tak naprawdę to upływ czasu pozwala najlepiej dostrzec to, jaka dana osoba jest w rzeczywistości, bez wszelkiego rodzaju pozy lub wizerunku jaki kreuje ona na użytek innych.
20. Demotywatory
q20
21. Demotywatory
q21
22. Czarny-kruk – Flog
q22
23. Nie wiem w ogóle kto wymyślił to hasło, ale jak dla mnie skoro zmieniają się sekundy i lata to człowiek też się zmienia.
24. Mówimy o ludziach że się nie zmieniają ale to nie jest tak.
25. The Beautiful Heart
q25
26. KobietaPo30
q26
27. Jeden przez drugiego, chce przebić kolejnego.
28. Ludzie się nie zmieniają, ludzie dojrzewają (choć i to pewnie nie wszyscy, bo dojrzewanie też boli czasem).
29. Lidia Jekiełek
q29
30. Nierzadko tak nam zależy na drugiej osobie, że od początku udajemy kogoś kim nie jesteśmy i z biegiem czasu po prostu wtapiamy się ….
31. Mówią: ” Ludzie się zmieniają”-Ale wydaje mi się czasami,że oni tylko tak się tłumaczą ,bo dłużej nie potrafią udawać kimś kim nie są to trudne i można się w tym zatracić.
32. Demotywatory w Woleto.pl
q32
33. Demotywatory
q33
34. * Natomiast głębsza zmiana – taka, w której Jasiek przestałby mieć tak silną potrzebę uwagi – to już coś dużo rzadszego i wymagającego niemal zawsze zaistnienia jednego z kilku czynników.
35. Ludzie się nie zmieniają Lyrics: Z garbatym Adasiem, znałem się od dziecka / Mieszkał dwa bloki dalej, wpadał pokopać gałę / Na szkole po lekcjach, nie siedział mu temat / Więc nie.
36. MEMy – Tapety na Pulpit
q36
37. Nie wiem w ogóle kto wymyślił to hasło, ale jak dla mnie skoro zmieniają się sekundy i lata to człowiek też się zmienia.
38. Demotywatory
q38
39. Fałszywi ludzie się nie zmieniają February 27, 2015 · Jaka Beka w chuj z ludzi, pierdolą na innych a później dupę liżą i sie z nimi bawią jak gdyby nic hahah jebać fałszywców.
40. Do tych zdań od jakiegoś czasu zalicza się stwierdzenie wypowiedziane przez mego drogiego kolegę R – “on jest taki i taki, ponieważ ludzie po czterdziestce nie potrafią się już zmieniać”.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: