Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Dla Szefa

1. Bierny pracownik śmieje się z dowcipów szefa, aktywny pilnuje, żeby śmiali się inni.
2. Chłopaki nie płaczą – muzeum lotnictwa
Thank you for watching!
3. CorazLepszaFirma.pl
q3
4. Złote myśli, Aforyzmy, Cytaty, Przysłowia, Sentencje, Maksymy, Mądrości… 1225 inspiracji ⇒ „BRAKIEM ODWAGI JEST WIEDZIEĆ, CO PRAWE, LECZ TEGO NIE CZYNIĆ…‼ Konfucjusz.
5. Vademecum Blogera
q5
6. Podziękowanie za pracę (za współpracę dla pracodawcy (szefa) i współpracowników) 4.
7. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje.
8. Z okazji urodzin życzę: Zadowolenia z pracowników, Uczciwych wspólników.
9. Mocne cytaty
q9
10. MEMy – Tapety na Pulpit
q10
11. Mjakmama.pl
q11
12. Jeśli jeszcze zadbacie o dedykację, w której z szacunkiem i uznaniem wyrazicie się o jego wiedzy i menadżerskich umiejętnościach, to uwierzcie, że dla.
13. Życzenia urodzinowe dla szefa Szef to przecież nasza władza – on naucza i doradza, jakich zasad trzymać się, bo on nie chce dla nas źle.
14. Nie da się ukryć, że praktykowanie wdzięczności może być nie lada wyzwaniem dla każdego z nas.
15. Uporządkowaliśmy je i teraz możesz znaleźć życzenia dla szefa odpowiedniej długości.
16. Cytaty praca, czyn, odpowiedzialność Dział: Porady – gratis Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście.
17. Mindcoaching.pl
q17
18. Sadurski.com
q18
19. Dziennik.pl
q19
20. Wiadomości – Gazeta.pl
q20
21. Wiele z nich zostało napisane na potrzeby tego serwisu inne zostały znalezione w sieci przez naszych użytkowników.
22. Archiwum Allegro
q22
23. Znajdziesz propozycje na cytaty na 40 urodziny, podziękowania ślubne, miłosne teksty na walentynki, łacińskie sentencje czy śmieszne teksty na grawer na urodziny.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. InterviewMe
q25
26. Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania, albo czyń rzeczy warte opisania.
27. Serca ludzkie obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, bo wydaje się im, że nie są ich godne albo, że nigdy im się to nie uda.
28. Cytaty biznesowe można spotkać prawie na każdym kroku, jednak zanim się je przytoczy, należy bardziej zapoznać się z samym znaczeniem biznesu.
29. Sentencje o Pracy Cytaty Motywacyjne Cytaty o Pracy Cytaty Motywujące do Pracy czyli Tak Jak Myśli Człowiek, żeby Osiągnąć Sukces w Pracy.
30. Przewodnik duchowy
q30
31. Dziennik.pl
q31
32. Gazeta Prawna
q32
33. Sadurski.com
q33
34. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat pracy, lenistwa, wysiłku, bezrobocia, odpoczynku, zmęczenia, roboty, potu, próżniactwa, płacu, pracowitości.
35. Mindcoaching.pl
q35
36. Rośnij w Siłę
q36
37. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
38. Victor Mochere
q38
39. Wiadomości – Gazeta.pl
q39
40. Z drugiej jednak strony jak patrze w ich zdania, które sama zapisuje, widzę bardzo piękną, drugą stronę medalu.
41. Polskie Radio 24
q41
42. Business Insider
q42
43. Z okazji ostatniego dnia w pracy, Życzę Ci, abyś zapamiętała ją z jak najlepszej strony, Aby nowa praca dawała Ci nowe możliwości i pozwoliła Ci całkowicie rozwinąć skrzydła, Abyś trafiła na cudownych znajomych, którzy sprawią, że żaden Twój dzień nie będzie czarno-biały, Mało trosk, stresów, problemów, A dużo sukcesów i spełnienia w życiu zawodowym.
44. Spieszę z życzeń więc wachlarzem: szczęścia i spełnienia marzeń, miłych rozmów z klientami z ogromnymi „obrotami”, spokojnego księgowania i podatków obliczania.
45. Człowiek nie jest prawdziwie człowiekiem, jeżeli nie jest wolnym.
46. WielkieSlowa.pl
q46
47. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
48. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: szef (aforyzmy).
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: