Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat O Matematyce

1. Jest majestatycznie czysta, nieskazitelnie doskonała, o wysublimowanej prostocie, na jaką może się zdobyć tylko najczystsza forma sztuki.
2. Albert Einstein – Cytaty
Thank you for watching!
3. Niezależnie od tego, czy brakuje ci motywacji, czy szukasz pomocy we własnej pracy – tutaj znajdziesz to, co najlepsze.
4. Dziennik Bałtycki
q4
5. Również ja łudziłam się, że w celu skłonienia dziecka do podjęcia większego wysiłku w.
6. SlidePlayer
q6
7. Everything around us can be represented and understood through the numbers.
8. Spreadshirt
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Geometria zajmowała się kolejno przestrzeniami euklidesowymi, sferycznymi, afinicznymi i rzutowymi, hiperbolicznymi, ogólniej rozmaitościami Riemanna i w końcu stałą się dziedziną badającą dla wybranych przekształceń ich niezmienniki, od najprostszych, takich jak odległość, pole powierzchni, miara kąta, przez bardziej zaawansowane, jak krzywizna, punkt stały, czy wymiar.
11. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.
12. DocPlayer.pl
q12
13. Demotywatory
q13
14. Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów.
15. NewsBook.pl
q15
16. DocPlayer.pl
q16
17. W tej notce prezentuję Wam 20 cytatów o dobroci i życzliwości :) Cytaty wzięłam z książek: ” Cudowny Chłopak ” oraz ” 365 Dni Cudowności ” ~ R.
18. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
19. PlanszeDydaktyczne.pl
q19
20. Wiadomości – Gazeta
q20
21. Najbardziej interesujące cytaty o matematyce od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat matematyka.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Google Sites
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Monika Czaplicka
q26
27. Demotywatory
q27
28. Księgarnia Tuliszków
q28
29. Tomasz Grębski
q29
30. Joe Monster
q30
31. Matematyka Bliżej nas
q31
32. SlidePlayer
q32
33. Tomasz Grębski
q33
34. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
35. Przegląd Bałtycki
q35
36. Mi do gazetki szkolnej bo moją wychowawczynią jest stara baba od matymy i powiedział ” Macie napisać coś mądrego o matematyce ” xDD To se myślę ” Chyba Cię posrało ” No ale jak trzeba to trzeba :)) Pozdro i polecam kanał katak.
37. SlidePlayer
q37
38. Nie można oprzeć się wrażeniu, że formuły matematyczne mają niezależny od nas byt i inteligencję, że są mądrzejsze niż my sami, nawet mądrzejsze niż ich odkrywcy, i że możemy wywnioskować z ….
39. Hugo Steinhaus „Kraj bez matematyki nie wytrzyma współzawodnictwa z tymi, którzy uprawiają matematykę.
40. Wiadomości – Gazeta
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: