Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Joker Cytaty

1. Joker to jedna z najciekawszych postaci filmowych, jego niektóre teksty dają nam naprawdę do głębokich przemyśleń.
2. JOKER – Oficjalny zwiastun #1
Thank you for watching!
3. Spider’s Web
q3
4. Joker – fikcyjna postać (złoczyńca), pojawiająca się w komiksach wydawanych przez DC Comics oraz filmach związanych z postacią Batmana.
5. Tygodnik Polityka
q5
6. Lubimy Czytać
q6
7. LemonRoom.pl
q7
8. Arthur Fleck, później znany jako Joker – tytułowy protagonista thrillera z 2019 roku o tej samej nazwie, który jest pierwszą częścią nowo wprowadzonej serii filmów DC Black, która jest całkowicie niezależna od DC Extended Universe.
9. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
10. Czas na komiks
q10
11. Joker to fikcyjny złoczyńca pojawiający się w komiksach wydawanych przez DC Comics oraz filmach związanych z Batmanem.
12. Lubimy Czytać
q12
13. „Przestaliśmy szukać potworów pod naszymi łóżkami, gdy zrozumieliśmy, że one są w nas”- Mroczny Rycerz.
14. Uwaga: W dalszej części znajdują się cytaty ze szczegółami fabuły lub z zakończenia utworu.
15. TwojNadruk.pl
q15
16. Odkrywaj (i zapisuj) na Pintereście również własne Piny.
17. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Joker.
18. NaEKRANIE.pl
q18
19. Jest taka jakby klawiatura klikasz i włącz napisy i się cieszysz.
20. Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru.
21. Ten obraz jest dostępny w formatach które widzisz poniżej na PC, Maca, tablet czy telefon komórkowy (Android, Windows, Iphone).
22. Read 5 from the story Zabawmy się | cytaty z G O T H A M by Misiek_Quinn (belzebub cricket) with 2,386 reads.
23. Rodzin przypominamy cytaty, które na trwałe wpisały się do popkultury oraz które po dziś dzień stanowią inspirację dla internetowych hejterów, którzy tworzą różne memy.
24. Spider’s Web
q24
25. Filmowo.net
q25
26. Kultura – Gazeta
q26
27. Joe Monster
q27
28. Jest wypełniony obrazkami i zapiskami pomagającymi w zrozumieniu postaci, jak na przykład lista rzeczy, które Joker mógłby uznać za zabawne (jedną z nich jest AIDS).
29. Info – joker – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest joker.
30. Super Express
q30
31. Heath Ledger Cytaty Życiowe Myśli Szkice Prawdy Cytaty Życiowe Myśli Szkice Prawdy.
32. Joe Monster
q32
33. Todd Phillips’ exploration of Arthur Fleck (Joaquin Phoenix), a man disregarded by society is not only a gritty character study, but also a broader cautionary tale.
34. Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji.
35. Ten obraz jest dostępny w formatach które widzisz poniżej na PC, Maca, tablet czy telefon komórkowy (Android, Windows, Iphone).
36. Adam Mickiewicz Albert Einstein Arthur Schopenhauer Arystoteles Audrey Hepburn Bob Marley Bruce Lee Budda Charles Bukowski Coco Chanel.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: