Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat O Górach

1. Cytaty górskie, góry cytaty, sentencje wspinaczkowe zebrane w jednym miejscu.
2. Teksty piosenek w prawdziwym życiu szkolnym ( I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach)
Thank you for watching!
3. Razem w górach
q3
4. MarekOwczarz.pl
q4
5. Tatromaniak
q5
6. Promujemy karkonosze
q6
7. Nambiacytaty.blogspot.com
q7
8. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
9. Tatromaniak
q9
10. Rozkosze są niby fale i szczyty gór cierpienia – niby głębie i wąwozy i dopiero wszystkie one razem sprawiają, że życie jest piękne, gdyż rzeźbi się jak poszarpany łańcuch gór wschodnich, na ….
11. Góry uczą smaku rzeczy prostych, takich, których nie doceniamy ∼Stanisław Biel.
12. Łatwiej będzie Ci skupić się na szukaniu pracy, do której będziesz chodzić z uśmiechem.
13. Człowiek czasami potrzebuje dodatkowego kopa, aby efektywniej działać, więc specjalnie dla Was przygotowaliśmy motywujące do treningu cytaty, które pomogą zebrać się w sobie i iść pobiegać.
14. Cytaty o górach, które rozkochają Was w ich potędze i pięknie „Góry to miejsca wyniosłe, bliższe niebu, otwarte na nowe horyzonty, sprzyjające modlitwie i kontemplacji.
15. Mniszki Klaryski Kapucynki
q15
16. Uczą jej miedzy innymi przez to, że człowiek zmęczony wspinaniem nie ma ani sił, ani chęci, by udawać, by ukrywać swoja prawdziwą twarz.
17. Jest Pozytywnie
q17
18. A to choćby po to, żeby się później chwalić znajomym, że to bywa.
19. Między prywatnie a osobiście
q19
20. Skadi Na Grani
q20
21. Drytooling.com.pl
q21
22. 101 Countries Before 50
q22
23. Portal Tatrzański
q23
24. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
25. Razem w górach
q25
26. Najbardziej interesujące cytaty o górach od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat góra.
27. Z ainspirowały mnie dzisiaj słowa kolegi, blogera, taternika, podróżnika i górołaza, który tak pięknie napisał o swojej pasji, że muszę go zacytować, bo jakże podobnie myślimy o górach… Cytat z Tygodnika Podhalańskiego, autor Łukasz Mucha: „Zastanawialiście się kiedykolwiek, co jest integralnym elementem tożsamości Waszej osoby.
28. Drytooling.com.pl
q28
29. National Geographic
q29
30. Tatromaniak
q30
31. Road Trip Bus
q31
32. 101 Countries Before 50
q32
33. Jedni będą je uwielbiać, inni nienawidzić, a jeszcze kolejni stwierdzą ze znudzeniem i obojętnością – ot, kupa skał, kamieni, a ….
34. Jan Kasprowicz (1860–1926) – polski poeta, dramaturg, krytyk i tłumacz.
35. Turysta.org
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: