Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Synonim To

1. Synōnymos „równoimienny”) – wyraz lub dłuższe określenie równoważne znaczeniowo innemu (równoznacznik) lub na tyle zbliżone, że można nim zastąpić to drugie w odpowiednim kontekście (bliskoznacznik).
2. Słowa, wyrażenia, zwroty, które wydają się poprawne, ale takie nie są… Mówiąc Inaczej, odc. 91
Thank you for watching!
3. Inni chcąc cieszyć się wygodną podróżą kupują luksusowy jacht, a jeszcze inni z kolei wybierają się w podróż samolotem, kupując bilet pierwszej klasy na pokład Dreamlinera.
4. Cuda każdego dnia
q4
5. Wszystkie synonimy do słowa stropić to 15.
6. Porównując do niego dom, okazuje się, że szalenie istotną kwestią, zanim zobaczymy wnętrze, jest właśnie to, w jaki sposób prezentuje się na zewnątrz.
7. Demotywatory
q7
8. Synonim – inne określenie na słowo bliskoznaczne By Wasaty in Narzędzia.
9. Pl Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma może nie.
10. Statystycznie nie jest niemozliwe, że osoba, która zamieściła ten komentarz nie przeczyta tego po pięciu latach, a co mi tam, odkopię ten komentarz.
11. Tak więc bez różnicy czy korzystasz z komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfona to strona.
12. Storyboard That
q12
13. Gość Gdański – Gość Niedzielny
q13
14. Autobus, autobusach, autobusami, autobusem, autobusie, autobusom, autobusowi, autobusów, autobusu, autobusy.
15. Agencja Web Projects
q15
16. Bezuzyteczna.pl
q16
17. Lista tagów dla synonimów słowa letarg: inaczej letarg, wyrazy bliskoznaczne do słowa letarg, synonimy do słowa letarg, synonimy do wyrazu letarg, inne określenia słowa letarg, inaczej o letardze, synonim.
18. Szalone Liczby
q18
19. Aztekium.pl
q19
20. To jest właśnie oznaka tej pewnej przypadłości, by nadużywać pewnych określeń.
21. Synonim – wyraz lub dłuższe określenie równoważne znaczeniowo innemu, lub na tyle zbliżone, że można nim zastąpić to drugie w odpowiednim kontekście.
22. Synonim do zdolności zachowania spokoju w każdej sytuacji Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.
23. Synonimy dla słowa zmiany to: dokonać zmiany, odmienić, przeistoczyć, przekształcić, przekuć, przeobrazić, przerobić, zmienić, przeinaczyć, bieg, faza.
24. Zapytaj – Onet
q24
25. Rzeczpospolita
q25
26. Wysokie Obcasy
q26
27. Mistrzowie.org
q27
28. Pl Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma.
29. Nasze narzędzie jest wykorzystywane także jako program do parafrazowania tekstu.
30. Głos Kultury
q30
31. Polszczyzna.pl
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: