Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Piękne Cytaty

1. Nie da się ukryć, że praktykowanie wdzięczności może być nie lada wyzwaniem dla każdego z nas.
2. Motywujące cytaty #2
Thank you for watching!
3. By odzwierciedlić swoją sytuację życiową, samopoczucie lub nastrój, często szukamy pięknych słów, których ktoś już kiedyś użył.
4. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie :) zapraszam na stronę piekne-cytaty.
5. Mjakmama.pl
q5
6. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q6
7. Sentencje, cytaty i przysłowia związane ze wspomnieniami, pamięcią, pamiętnikami, przeszłością, czasem, zapominaniu, sklerozie, chwilach.
8. Kafeteria.pl
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Primo Cappuccino
q11
12. Strony udostępniamy tylko z rewanżem od 5k na 2 godziny.
13. Cytaty » Szczęście » « poprzednie (1/29) następne » William Somerset Maugham.
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Pl – Największy Zbiór Cytatów, Złotych Myśli i Sentencji w Polskiej Sieci.
16. Nie pamiętam dokładnie jak to było z tym cytatem, ale był on na końcu książki kiedy on wraca do ukochanej (nie pamiętam czy mówię prawdę bo naprawdę dawno to czytałem) i okazuje się, że jej nie ma, że już tam nie mieszka czy coś i odchodząc wymawia te słowa jakby w pustkę czy może do samego siebie.
17. Macie swoje ulubione cytaty o mamie, których nie umieściliśmy w naszym zestawieniu.
18. Abrakadabra
q18
19. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
20. Cytaty » Życie » « poprzednie (1/45) następne » Jerry Brown.
21. Zagadkowy Wszechświat – WordPress.com
q21
22. Złote myśli i cytaty o miłości często dotyczą miłości platonicznej, związków, pragnienia bycia blisko ukochanej osoby, gorących uczuć do nieznanej osoby czy w końcu zawodów miłosnych.
23. „Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Puzzle Factory
q25
26. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
27. Życie jest piękne, tylko ludzie są fałszywi Przyjaciele którzy są z nami przez całe życie tak To tak naprawde nie przyjaciele tylko wrogowie Którzy udają przyjaźń by pózniej gdy specjalnie Bez żadnego powodu o jakąś głupią żecz Zrobić kłótnie i to co powiedzieliśmy mu ….
28. Madou en France
q28
29. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q29
30. Piękne życzenia na każdą okazję Wszystko o przyjaźni Rozrywka dla Ciebie Nasze intencje i modlitwy Cudowny balsam dla duszy Piękne cytaty i aforyzmy Nasze wiersze – Debiuty.
31. NaklejkiDekoracyjne.com
q31
32. Najpiękniejsze cytaty o miłości lub cytaty o małżeństwie czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas.
33. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q33
34. Inspirująco
q34
35. Świetne ćwiczenia
q35
36. Dziennikbaltycki.pl
q36
37. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: