Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wierszyk O Kasi

1. WRZUTA – wierszyki o ewie – WRZUTA – Ziomex123456 – profil wierszyki o ewie na Wrzuta.
2. 13 Posterunek – Odcinek 17 Konkurs
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. Wierszyk ma tytuł Ślizgawka, napisał go Krzysztof Roguski.
5. Polska Times
q5
6. Potrzebujemy kilku dni na sprawdzenie Twojego tekstu i jezeli tylko zostanie zaakceptowany, poinformujemy Cię o tym mailowo.
7. Ciepło co z czułości wypływa i tak miło nas sobą okrywa, dając radość co płynie strumieniem i jest myśli naszych natchnieniem.
8. Demotywatory
q8
9. Polona/Blog
q9
10. Gamiko Kids
q10
11. Chociaż młoda z niej dziewczyna,To dorosłość już zaczyna.
12. Dzień urodzin Twych się zbliża, więc życzenia kreślę Ci, by się wszystko Ci spełniło, o czym marzysz, o czym śnisz.
13. Malarz „Artysta” – arturgoral71.pinger.pl
q13
14. Allcollect.pl
q14
15. Pl, jego tematy (wiersze dla pani, wiersze o kasi, phil bosmans wiersze) i głównych konkurentów (szukaj.
16. Wiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć – skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.
17. Lolitko,baner z Cichcopką a nie z Muminkami,to jednak,mimo wszystko było by straszne.
18. ULogopedy.pl
q18
19. Księgarnia Edukacyjna
q19
20. Czytamy.com.pl
q20
21. Potrzebujemy kilku dni na sprawdzenie Twojego tekstu i jezeli tylko zostanie zaakceptowany, poinformujemy Cię o tym mailowo.
22. Kurier Lubelski
q22
23. Kasia to miła dziewczynka Marcin jest chłopcem niegrzecznym jak się więcej o nim dowiesz to zrzędnie ci minka bo Marcin nigdy się nie uczy a Kasia zawsze go przez to ciągnie za uszy i mów: „masz się uczyć marcinku” a chłopiec nic sobie z tego nie robi tylko się bawi zanim lekcje odrobi nic lepszego nie umiem.
24. Wiersze o owocach i warzywach – zdrowy tryb życia Witaminy trzy bardzo są pomocne: A na dobry wzrost, B na kości mocne.
25. Blog Lokomotywa
q25
26. Bogaty wybór tekstów pomoże Ci w wyborze odpowiednich życzeń.
27. Często zdarza się, że nasi dziadkowie i babcie nie obchodzą urodzin, a właśnie to święto.
28. Świat Książki
q28
29. SlidePlayer
q29
30. Dla Kasi Kasia imię jakich wiele lecz dla mnie najdroższe każdy promyk słońca , kropelka rosy na trawie mówi mi o tobie,- że jesteś jesteś tak blisko , a jednocześnie daleko wołam Cię nieraz , lecz tylko echo pobrzmiewa a gdy Ty szepniesz , serce się otwiera i słucha wytrwale na drodze życia , jestem tak daleko.
31. Różane Dzieciństwo
q31
32. 2020 · Wiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć – skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.
33. Stara Dobra Książka
q33
34. Kasiu kasienko klamiesz klamalas :P serce moje wyrwałaś aż mnie zabiłaś lalalallalala oj kasiu kasienko ty moja panienko, klamiesz klamalas serce innym zabieralas az mojego dorwalas, kasiu.
35. Przedszkole Publiczne Nr 1 we Frysztaku
q35
36. Księgarnia Edukacyjna
q36
37. „Urodziny Kasi„Zielonooka Kasiakuzynka piegowatego Jasiaszósty rok dziś zaczynaszybko urosła ta Katarzynana imprezę którą w domu urządziłakoleżanki z przedszkola zaprosiłazaprosiła również kuzyna Jasi.
38. Kurier Lubelski
q38
39. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.
40. Romantyczne wyznania miłosne, piękne wierszyki o miłości, wyjątkowe wierszyki miłosne, najpiękniejsze wyjątkowe wiersze walentynkowe, gotowe teksty wyznań miłosnych dla ukochanej, ukochanego, smutne wyznania miłości, radosne, yznania milosne.
41. Wtedy wesołe wierszyki do pamiętnika to niczym tabletki o opóźnionym działaniu – przez długie lata cichutko czekają na kartkach dziennika, aż go znajdziesz wśród swoich dziecięcych zabawek i ciuszek, weźmiesz do rąk i przeczytasz własne wpisy i dedykacje najbliższych zawarte na ostatnich stronkach.
42. Może długi, ale prz opowiadaniu go Agatka pokazuje jak tańczy, jak zjada z talerzyka i jak dojdziemy do końca to wła „miau” i „hau” bo mowa o kotku i piesku :)))) Jeszcze fajny jest.
43. Wierszyki, sms, życzenia na imieniny dla Katarzyny, Kasi, Kaśki.
44. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: wierszyk na pożegnanie kolegi z pracy życzenia na pożegnanie z pracy życzenia dla pracownika odchodzącego z pracy wierszyk pożegnanie koleżanki na emeryturę.
45. Maluszkowe inspiracje
q45
46. Poszła Kasia na jagody – sama w ciemny las, tu usiądzie,tam odpocznie,jak to w letni czas.
47. Hr-hr.facebook.com
q47
48. Przedszkolaki
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: