Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Manipulacja Cytaty

1. Cytaty » Sumienie » « poprzednie (1/4) następne » Hagiwara Sakutaro.
2. Świadkowie Jechowy. Błędy w interpretacji Pisma Świętego.Manipulowanie cytatami.
Thank you for watching!
3. Rośnij w Siłę
q3
4. Otóż wszystkie te cytaty pochodzą z rozdziału, w którym Marks kpi i szydzi ze słynnej powieści Eugeniusza Sue Tajemnice Paryża oraz z jej filozoficznej recenzji, którą w osobliwej manierze, łączącej płaski heglizm ze wzniosłym moralizatorstwem, wysmażył niejaki Szeliga.
5. Tydzień Wychowania
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Manipulacja – celowo inspirowana interakcja społeczna mająca na celu oszukanie osoby lub grupy ludzi, aby skłonić je do działania sprzecznego z ich dobrem, interesem.
8. Pinterest.ru
q8
9. Manipulacja może też ograniczać się do jednego spotkania (jednorazowa), ale też trwać latami (permanentna).
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Cytaty – manipulant by udowodnić swoje racje bardzo często posługuje się nie swoimi słowami, tylko po to by pozbyć się w tym co chce przekazać osobistych emocji między nim a osobą, która manipuluje.
12. W każdym związku dwojga ludzi obie strony są odpowiedzialne za to, co robią, nawet jeśli potem jedna z nich oskarża drugą, że została przez nią wykorzystana.
13. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q13
14. Psycholog Wojciech Wypler
q14
15. Treść Tytuł Autor(zy) Ident / Data wpisu.
16. Księga Myśli – WordPress.com
q16
17. Przewodnik duchowy
q17
18. Jarek Kefir Bez Cenzury
q18
19. Śmieszne demotywatory
q19
20. Aforyzmy, cytaty, przysłowia i sentencje najwyżej oceniane przez użytkowników strony, uznane przez nich za najlepsze.
21. Wiem już, że byłam naiwna, wierząc, że ocalę go przed nim samym i chciałabym, żeby zrozumiała to każda kobieta, która tak myśli o mężczyźnie manipulującym nią, katującym ją albo okazującym jej brak szacunku.
22. Kurier Lubelski
q22
23. Wiadomości – Gazeta.pl
q23
24. Tego rodzaju komunikaty powszechne są w języku polityki i mediów, a także w reklamie i działaniach z zakresu public relations.
25. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q25
26. Pomagają one jedynie otworzyć kanały i sprawić, aby naturalne procesy odbiorcy zaczęły działać na naszą korzyść.
27. Zygmunt ma kolumnę – WordPress.com
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Naj­cięższą zbrod­nią do­konaną na cudzej duszy jest świado­ma manipu­lac­ja jej praw­dzi­wymi uczuciami.
30. Manipulacja – w psychologii oraz socjologii to celowo inspirowana interakcja społeczna mająca na celu oszukanie osoby lub grupy ludzi, aby skłonić je do działania sprzecznego z ich dobrem, interesem.
31. Z dowolnej książki lub filmu bierzemy inspirujący nas cytat i robimy z niego punkt wyjścia.
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Rap-cytaty.pl
q33
34. Czasopismo Lege Artis
q34
35. Manipulacja niemal zawsze zaczyna się od nagłówka, ponieważ ludzie czytać nie lubią i do końca tekstu dociera tylko niewielki procent odbiorców.
36. Muza Radość Życia
q36
37. Kidaj Blog – Andy Design
q37
38. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: