Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zimbardo Cytaty

1. My zebraliśmy 10 najbardziej poruszających, które zdają się stawiać kluczowe pytania o to, jakim być rodzicem, opiekunem, towarzyszem i jak komunikować się z dziećmi, by budować relacje oparte na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.
2. Kilka słów o miłości
Thank you for watching!
3. Archiwum Allegro
q3
4. Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA
q4
5. Aby spojrzeć prawdzie w oczy, musimy przebić się przez pancerz własnego egocentryzmu.
6. Przeznaczona jest dla osób studiujących tę dziedzinę wiedzy, ale warto polecić ją również wszystkim, którzy chcieliby wiedzieć, dlaczego w określonych sytuacjach człowiek działa tak, a nie inaczej.
7. Adam Walanus
q7
8. Zmiany w Życiu
q8
9. Duży Niebieski Dom
q9
10. Nudni nauczyciele, którzy nie potrafią przekazywać wiedzy w atrakcyjny sposób, są ogromnym zagrożeniem dla edukacji.
11. UpolujEbooka
q11
12. UpolujEbooka
q12
13. Znany z przeprowadzenia eksperymentu więziennego, założyciel Kliniki Nieśmiałości, autor wielu książek, z których najbardziej znana to „Psychology and life” (Psych.
14. Celem portalu jest promowanie drukowanego słowa, w którym upatrujemy nie tylko wolności intelektualnej, ale również rozwoju osobistego.
15. 28 maja mieliśmy zaszczyt gościć w Instytucie Psychologii światowej sławy psychologa, legendę współczesnej psychologii społecznej – Profesora Philipa Zimbardo.
16. Znany z przeprowadzenia eksperymentu więziennego, założyciel Kliniki Nieśmiałości, autor wielu książek, z których najbardziej znana to „Psychology and Life” (Psychologia i życie).
17. Zmiany w Życiu
q17
18. Wysokie Obcasy
q18
19. Duży Niebieski Dom
q19
20. Powiązane posty: • Koniec z “dramatami” w Twoim życiu • Bądź wolny.
21. Zjedzkanapke.net
q21
22. Zmiany w Życiu
q22
23. Studio Opinii
q23
24. Przeznaczona jest dla osób studiujących tę dziedzinę wiedzy, ale także dla wszystkim, którzy chcieliby wiedzieć, dlaczego w określonych sytuacjach człowiek działa tak, a nie inaczej.
25. Doradztwo Biznesowe
q25
26. Aby spojrzeć prawdzie w oczy, musimy przebić się przez pancerz własnego egocentryzmu.
27. Zimbardo poszukuje wyjaśnienia dla stwierdzonych zależności, odwołując się do dotychczasowych badań nad jednostkowymi postawami (poczucie władzy, konformizm i posłuszeństwo), a także nad oddziaływaniami szerszego środowiska społecznego (odindywidualizowanie, odczłowieczenie i znieczulica).
28. Jest Pozytywnie
q28
29. Info – Philip Zimbardo – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Philip Zimbardo.
30. Informacjom teoretycznym i szczegółowym opisom badań naukowych towarzyszą liczne przykłady z życia, anegdoty, cytaty z literatury pięknej oraz wskazówki, jak można wykorzystać wiedzę psychologiczną w różnorodnych dziedzinach i sferach naszej działalności.
31. Matka Puchatka
q31
32. Emilia Teofila Nowak – BookLikes
q32
33. Duży Niebieski Dom
q33
34. Czlowiek.info
q34
35. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.
36. Philip George Zimbardo – amerykański psycholog pochodzenia włoskiego, od 1968 ….
37. Czlowiek.info
q37
38. Wyrwane z kontekstu
q38
39. Archiwum Allegro
q39
40. Psycholog Szczecin
q40
41. W Bibliotece
q41
42. Mocne cytaty
q42
43. Informacjom teoretycznym i szczegółowym opisom badań naukowych towarzyszą liczne przykłady z życia, anegdoty, cytaty z literatury pięknej oraz wskazówki, jak można wykorzystać wiedzę psychologiczną w różnorodnych dziedzinach i sferach naszej działalności.
44. Maya Zann. Blog – WordPress.com
q44
45. Instytut Psychologii UWr
q45
46. W wielu opisach badań prezentowanych przez Zimbardo spotykamy się z tym, iż badani byli przez psychologów okłamywani, głodzeni, straszeni i poddawani różnym innym przykrym oddziaływaniom.
47. Emilia Teofila Nowak – BookLikes
q47
48. Przeczytaj opis książki „Psychologia i życie” a także poznaj jej ocenę.
49. Fizyka Życia
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: